Wpis z mikrobloga

Wczoraj była na tagu dyskusja o Verstappenie, który w F1 w sumie jeździ piąty sezon. Czym waszym zdaniem odstaje od niego np. Leclerc po dwóch sezonach i co uważacie, że przeważyłoby w potencjalnej wygranej tytułu przez tego pierwszego, gdyby realnie mieli się zmierzyć w bolidach z porównywalnymi osiągami i wingmanami u boku?

Ja np. nie rozumiem trochę AŻ TAKICH zachwytów nad MV, więc chętnie dałbym siebie przekonać, że jest inaczej i że rzeczywiście leje na głowę wszystkich :D
#f1
  • 16
@bArrek: no sorry, ale w bolidach jest tyle zmiennych z wyścigu na wyścig, a nawet z godziny na godzinę, że jeśli ktoś próbuje ocenić kierowcę na podstawie jednej sesji to musi być albo trollem albo żółtodziobem w kwestii F1
@Cthulhulak: poprzedni sezon był jego pierwszym w ferrari musiał pokazać na co go stać i ustalić miejsce w zespole. Max to oczko w głowie redbulla nawet jak skrzydło połamie to zabiorą z drugiego bolida i dadzą jemu. W walce na torze Charles pokazał że jest lepszy i w dodatku jeździ czysto, po GP Austrii gdzie go MV wypchał z toru zaczął też się trochę bardziej rozpychać bo jak sam powiedział brak
Zdobył najwięcej PP w sezonie, no szybszy po prostu jest od Maxa i więcej ma rozumu


@bArrek: No zdobył najwięcej PP co moim zdaniem może świadczyć o tym że miał lepszy bolid a jednak, coż to takiego czyżby klasyfikacja końcowa 2019? XD picrel
Przyznaje argumentum ad vettelum z quali jest trochę z dupy, ale nie mogłem sie powstrzymać jak ciągle wszędzie leci #!$%@? vettela ze #!$%@? a leclerc zajebisty XD
Taka
źródło: comment_1594544553ep91dIBG3I9VXZX7mAJrXb.jpg
@GoddamnElectric: może nie jest najbardziej utentowanym kierowca, ale wg mnie najlepszym. Ma wiele lat startów w F1 co ma zawsze przełożenie na to co potrafi wyciągnąć w wyścigach, jest do tego bardzo szybki. Możesz być szybki jak Hamilton ale z 35 latami na karku już wiele z tego nie będzie. Max ma 22 lata, w tym wieku Hamilton debiutował w F1, a on już ma worek zwycięstw, poleposition, wiele walk z
Zarówno Leclerc i Verstappen to niebywałe talenty. Trochę niestety jeszcze poczekamy na walkę o tytuł pomiędzy nimi. Osobiście myślę że w podobnych bolidach i przy równych szansach wygrałby Verstappen, ponieważ moim zdaniem jest po prostu kierowcą szybszym :)