Wpis z mikrobloga

W weekend wpadła do mnie na film Tinderówka z którą widzialem się do tej pory dwa razy, na neutralnym terenie. W piątek był trzeci raz, już u mnie.
Ogólnie fajne napięcie się wytworzyło między nami na pierwszym i drugim spotkaniu, takie bez pośpiechu.
Jednak ostatnio, gdy weszła do mnie do mieszkania, właściwie od razu sie na mnie rzuciła, rozebrała mnie, siebie i zaczęliśmy uprawiać seks.

Czułem, że zaczyna mi na niej zależeć, ale po tym weekendzie mam ostry mindfuck - jakby to, że jest taka otwarta w te klocki i sama weszła mi do łóżka mnie mocno odrzuciło i nie wiem teraz co o tym myśleć xD jakby pstryk palcami, zauroczenie wyparowało. Straszne mi smutno teraz :(

Co wykopki myślą o tym? Słyszałem o laskach, które mówią, że po seksie faceci tracą nimi zainteresowanie, ale nie sądziłem, ze ja też mogę zainteresowanie kimś tak szybko stracić xD

#zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #seks
  • 26
@kosmita: co xD ja mówię źle tylko o jednej sytuacji. Chciałem, żeby to się powoli rozwijało, bo widziałem potencjał w tej relacji. A ona się niespodziewanie rzuciła sama :/ i nie miałem siły tego powstrzymać xD