Wpis z mikrobloga

@chosenon3: @GrubyKociol: Ja tego roweru nie potrzebuje na gwałt i myślałem nawet, czy nie odłożyć jakiejś wyższej sumki przez rok i dopiero na przyszły sezon kupić. Tylko pytanie jaka to by według Was była kwota za pierwszy rower dh i czy używany rower jest dobrym pomysłem? Na razie miałem rowerek all-mountain prosto ze sklepu, więc mam ograniczoną wiedzę co do modelów rowerów mtb i ich cen.
@GrubyKociol: Jakoś koncept enduro mnie trochę odpycha, a po ostatnim wypożyczeniu roweru zjazdowego mega mi się to spodobało i dlatego wolałbym DH. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to tani sport ale mam w okolicy fajne warunki (Śląski Beskid here). Chociaż jeżeli mówisz, że nie warto to może jednak poprzeglądam te enduro, masz jakieś propozycje modeli?
@Gggee123: no to prócz tras DH Wisła Ustron i trochę Żar to nie masz gdzie jeździć bo na normalnych singlach będziesz robić przerwy przy zjeździe bo cała prędkość i siłe pompowania wytłumi miękki zawias a dobrze dopasowane endurko da sporą frajdę. I nie pomyl roweru trail z enduro
@Gggee123: warto sobie upatrzec kilka modeli starych dobrych rowerow i sledzic ogloszenia. Ja tak szarpnelam starego scotta gamblera z 2010. Byl w swietnym stanie. Rower w dniu premiery wart ok. 15tys, ja kupilam za 4tys i sprzedalam pozniej tez za 4tys. Klasyki nie traca juz pozniej mocno na wartosci. Uznasz ze DH to nie to, to sprzedasz i pojdziesz w inny styl. Kup to co cie jara bo przeciez o to