Wpis z mikrobloga

Dziękuję wam wszystkim za Wasze zaangażowanie.
---
Miesiąc temu powstała nasza lista osób zainteresowanych znaleziskami, które pasują do tagu #neuropa. Nie spodziewałem się, że 260 osób poprze naszą inicjatywę.
Dzięki temu znaleziska spod tagu #neuropa błyskawicznie trafiały do grona osób, które były zainteresowane tymi treściami. Same moje znaleziska uzyskały ponad pół miliona wyświetleń. A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo w znacznej części wołałem do znalezisk innych użytkowników.
---
Mieliśmy jeden cel – stale dostarczać użytkownikom treści do dyskusji ze znajomymi, czemu głosować za taką opcją polityczną, a nie inną.
---
Dziękuję wszystkim ludziom z tagu #neuropa, którzy wraz ze mną tworzyli treści przez ostatni miesiąc na wykopie.
Zrobiliśmy co się dało, czy przyniesie to skutek? Zobaczymy dzisiaj w nocy.
Ja mam czyste sumienie, zrobiłem co mogłem ( ʖ̯)
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #konfederacja #polityka
P.....n - Dziękuję wam wszystkim za Wasze zaangażowanie.
---
Miesiąc temu powstała ...

źródło: comment_1594582455cxeotnEpCxUCjcLTb1YzTs.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@plackojad: no ale przyznasz, ze główna zawalona prawicowymi "informatorami" też działa bardzo zorganizowanie. Wykształcili już sobie na tyle publikę, ze zawsze płomień - zobacz ile jest politycznych bordo w topce, którzy ewidentnie są skrzywieni w jedną stronę.

To screen wołał osoby które jeszcze obchodzi jakkolwiek główna i próbował (nie zmuszał, nie zwoływał) informować o ciekawych czy ważnych sprawach dla strony lewej. Kto tam jak wykopywał to juz w jego sumieniu.

Traktowałbym
  • Odpowiedz
@iAmTS:

To screen wołał osoby które jeszcze obchodzi jakkolwiek główna


Piszesz to tak, jakbyś sugerował, że to na mirko toczy się życie Wykopu, a główna jest sobie zakurzona i nieużywana. Ja tego nie dostrzegam, wręcz przeciwnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i próbował (nie zmuszał, nie zwoływał)


Nie zmuszał, bo nie musiał zmuszać - koledzy z listy są w stanie niemal każdą głupotę wywindować na główną, bo czuli,
  • Odpowiedz
@plackojad: no z tym ostatnim to sobie kolego żartujesz. Przecież dlatego napisałem w pierwszym punkcie o tej topce bordo żeby pokazać, ze nie wyjdą wartościowe rzeczy bo zaginą w tysiącu znalezisk z gówna, których duży procent pracą bordo wiadomo jakich miłości politycznych wypychają na główną.

Mirko nie lepsze, ale tutaj przynajmniej na topkę lecą różne losowe rzeczy a główna wiemy jak wygląda przez 3/4 roku.
  • Odpowiedz
Serio? Usunął konto i pewnie już z nowego do kolejnych wyborów za hajs spamuje bo na tym przesadził i wszyscy wiedzieli, że to opłacony troll, a moderacja w dupie ma...
  • Odpowiedz