Wpis z mikrobloga

Dziękuję wam wszystkim za Wasze zaangażowanie.
---
Miesiąc temu powstała nasza lista osób zainteresowanych znaleziskami, które pasują do tagu #neuropa. Nie spodziewałem się, że 260 osób poprze naszą inicjatywę.
Dzięki temu znaleziska spod tagu #neuropa błyskawicznie trafiały do grona osób, które były zainteresowane tymi treściami. Same moje znaleziska uzyskały ponad pół miliona wyświetleń. A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo w znacznej części wołałem do znalezisk innych użytkowników.
---
Mieliśmy jeden cel – stale dostarczać użytkownikom treści do dyskusji ze znajomymi, czemu głosować za taką opcją polityczną, a nie inną.
---
Dziękuję wszystkim ludziom z tagu #neuropa, którzy wraz ze mną tworzyli treści przez ostatni miesiąc na wykopie.
Zrobiliśmy co się dało, czy przyniesie to skutek? Zobaczymy dzisiaj w nocy.
Ja mam czyste sumienie, zrobiłem co mogłem ( ʖ̯)
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #konfederacja #polityka
P.....n - Dziękuję wam wszystkim za Wasze zaangażowanie.
---
Miesiąc temu powstała ...

źródło: comment_1594582455cxeotnEpCxUCjcLTb1YzTs.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Print_Screen:

Mieliśmy jeden cel – stale dostarczać użytkownikom treści do dyskusji ze znajomymi, czemu głosować za taką opcją polityczną, a nie inną.

Tak, zajebista dyskusja. Usuwamy niewygodne komentarze i kto ma odmienne poglądy jest mieszany z błotem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Print_Screen:
Mimo wszystko to manipulacja. Astroturfing rodem z reddita; niestety taki jest los obecnych agregatorow mediow spolecznosciowych, kilka wczesnych wykopow i mozna ustawiac narracje.
W nastepnych wyborach pewnie nawet nie bedziesz potrzebny, bo juz farmy botow beda tutaj ze soba dyskutowac jak juz powoli dzieje sie to na twitterze.
  • Odpowiedz
Dzięki temu znaleziska spod tagu #neuropa błyskawicznie trafiały do grona osób, które były zainteresowane tymi treściami.


@Print_Screen: A co z tymi, których niekoniecznie interesowały te treści, a w efekcie Waszej działalności nie mieli możliwości w uczciwy sposób zadecydować o tym, czy taki polityczny spam zasługuje na szersze uznanie?
  • Odpowiedz
A co z tymi, których niekoniecznie interesowały te treści, a w efekcie Waszej działalności nie mieli możliwości w uczciwy sposób zadecydować o tym, czy taki polityczny spam zasługuje na szersze uznanie?


@plackojad: Przecież jeśli odplusują wpis to nie będą wołani do kolejnych znalezisk.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Nie zrozumiałeś mnie. Piszę o tych, którzy sami - w obiektywny sposób, a nie dlatego, że dostali znalezisko do wykopania "na tacy" - chcą decydować, czy coś zasługuje na większą uwagę, czy nie, a Waszą działalność uważają za polityczny spam. W czym grupa 200-kilkudziesięciu użytkowników, o określonych poglądach politycznych, regularnie informowanych o znaleziskach, które "mogą ich zainteresować", jest lepsza od całej reszty społeczności Wykopu - kilkunastu tysięcy osób, przeglądających codziennie
  • Odpowiedz
Piszę o tych, którzy sami - w obiektywny sposób, a nie dlatego, że dostali znalezisko do wykopania "na tacy" - chcą decydować, czy coś zasługuje na większą uwagę, czy nie, a Waszą działalność uważają za polityczny spam.


@plackojad: Przecież mogą zakopać, albo wrzucić swoje znalezisko.

W czym grupa 200-kilkudziesięciu użytkowników, o określonych poglądach politycznych, regularnie informowanych o znaleziskach, które "mogą ich zainteresować", jest lepsza od całej reszty społeczności Wykopu - kilkunastu
  • Odpowiedz