Wpis z mikrobloga

@BlackFoo: Nie nazwałbym się lewicowym, ale to straszenie gejami, Tuskiem i Niemcami biednych ludzi ze wsi jest po prostu takie płytkie xD Przecież to jest traktowanie ludzi jak dzieci, że przyjdzie zły Pan Tusk i cię zabierze. Ja rozumiem, że można żyć bardzo prosto i nie mieć kontaktu ze światem, ale taka retoryka bywa i tutaj wśród młodych ludzi.
@mateos11:
O i mamy...
  • Odpowiedz
@BlackFoo: ja patrzyłem na to inaczej, ofc mój głoś był anty jak połowy polaków. Służalność czaskoskiego wobec niemiec i ue jest dla mnie gorsza niż służalność dudy wobec usa. Z niemcami zbyt wiele nas łączy i nie możemy sobie pozwolić na dawanie im dupy. A teraz polityka wew. - wiara że czaskoś ją uzdrowi nie ma imo żadnych podstaw.
  • Odpowiedz
@wagonek A tak serio: nie przeszkadza Ci, że Duda jest tylko długopisem prezesa i sam ma zerowy wpływ na kraj? Taka sluzalczosc nie budzi Twojego niepokoju? Nie żenuje Cię, że facet numer 1 w tym państwie (Jaro) oficjalnie za nie nie odpowiada, a jest zdziwaczałym, cynicznym dziadkiem z syndromem oblężonej twierdzy?
  • Odpowiedz
@Gorejacy_krzak_agrestu: Przeszkadza. Ale to nie jest powód żeby głosować na czaśkosia który jest tak zakłamanym #!$%@? że aż jestem w szoku. Głosować na typa który nie wie że 4 lata temu był posłem XD. On już by Ci pokazał jak wygląda prawilna prezydentura :D. Koncepcja też jest taka żeby wszyscy kandydaci przy następnych wyborach byli nowi, mam nadzieję że to jest szansa na złamanie duopolu popis.
  • Odpowiedz
@wagonek Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy.
Do czego prowadzi łamanie prawa przez PiS i błyskawiczne podpisy prezydenta, widzieliśmy. To jest ogromne zagrożenie dla stabilności kraju. Byłbym w stanie zagłosować na każdego, kto zagwarantuje jakikolwiek poziom kontroli nad tym burdelem. Poglądy mają tu znaczenie drugorzędne, zresztą jeśli dyskusja się kręci wokół wyimaginowanych problemów jak masturbacja dzieci czy przymusowe eutanazja, to jest mi wszystko jedno.
  • Odpowiedz
@Gorejacy_krzak_agrestu: Cóż, w moim mniemaniu też mleko się rozlało, trzeba zacisnąć zęby na najbliższe 3 lata do następnych wyborów parlamentarnych i przysłużyć się w nich wyborem czegoś innego niż popis. Tak samo z wyborem nowego prezydenta za 5lat. Mam nadzieję że po tych dwóch wyborach społeczeństwo oceni pozytywnie to co stało się dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Gorejacy_krzak_agrestu: Wielkiej różnicy programowej to nie ma między po i pisem, krążyły już kiedyś nawet grafiki przedstawiające ten fakt. No #!$%@? bitch please jeśli naprawdę uważasz że konfa to pis-bis. Ja nie będę robił za ich adwokata a Ty masz 3 lata żeby się przekonać że jest inaczej. Pooglądaj ich materiały, konferencje, wywiady. Elo.
  • Odpowiedz