Wpis z mikrobloga

nie przeszkadza wam seksualizacja dzieci? zapowiedzi wprowadzenia edukacji seksualnej w podstawówkach?


@ka-rabin: nie, przeszkadza mi to, że dziewczynka boi się, że zajdzie w ciąże od trzymania chłopaka za rękę lub panikuje podczas pierwszej miesiączki bo o "seksie to nie wolno wspominać bo się szatan uśmiecha!!!". Przeszkadza mi to, że obywatele tego kraju mają jakieś dzikie zapędy do dyktowania czy ktoś może kupić bułki w niedziele czy nie, i czy kogo może
@ka-rabin: i myslisz, ze sie tego nie dowie? dowie - od kolezanek, albo sama zacznie interesowac sie swoim cialem. tylko wtedy bedzie uwazac to pewnie za cos zlego, no bo jak to mozna miec przyjemnosc z dotykania swojego ciala
@ka-rabin: nie, bo potem czytam, że ludzie sądzą, że
1. podczas pierwszego razu nie zachodzi się w ciążę;
2. stosunek przerywany jest dobrą metodą antykoncepcji;
3. poszłam/em z nim/nią do łóżka, żeby udowodnić, że jego/ją kocham;
4. zrobię sobie dziecko bez względu na to, czy stać mnie na jego utrzymanie, czy nie;
5. takie słowa jak "penis", "pochwa", "wagina" itd są zakazane i dzieciom trzema mówić, że mają "siusiaka", "pusie" czy
@ka-rabin: Ci ludzie myślą po prostu że tutaj chodzi o wychowanie do życia w rodzinie, takie jak ja również miałem w szkole. Oni nie są świadomi istnienia czegoś takiego jak standardy edukacji seksualnej według WHO, gdzie jest rozpisany cały program od 0 do 18 roku życia ¯\_(ツ)_/¯.

O takich dokumentach jak poniżej to nawet nie słyszeli. Nie słyszeli też o tym że w karcie LGBT od Trzaskowskiego właśnie jest zalecenie korzystania
@ka-rabin: ale mnie te pytanie o seksualizację dzieci rozpieprzały przez całą kampanię... Przecież prezydent gówno może zrobić w tej kwestii. To sejm głosuje a prezydent podpisuje. Ale nie, hurr durr, będą dzieci pedalić już następnego dnia po wyborach (nie wspomnę już o tym kto pedofila ułaskawił niedawno)... Po prostu jesteś tępy i tyle - w tych wyborach chodziło o rozdział prezydenta od sejmu, możliwość wetowania durnych ustaw ale i tak cały