Wpis z mikrobloga

@ka-rabin: To tak jakbym wpadł niczym FBI z tego mema. Do twojego Mirkowego salonu. Gdy tłumaczysz dziecku jak to pszczółka skacze po kwiatku..... Dlaczego wychowanie do życia w rodzinie nikomu nie przeszkadzało ?
Metody wiktoriańskie, bardziej mnie interesowało rzuceniem papierkiem w katechetkę za karę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ka-rabin: bo jest. Edukacja seksualna a seksualizacja to zupelnie różne rzeczy, ale propaganda je zrownuje. Co innego uświadamianie o zagrożeniach, wiedza którą uchroni wiele młodych osób przed ciążą która gdy dzisiaj 15latkowie kończą podstawówkę nie jest problemem który nie istnieje. To samo jeśli chodzi o tolerancja wobec inaczej myślących i czujacych, nie można z tego powodu dyskryminować. Bez zgody rodziców takich rzeczy dzisiaj nie da rady przeprowadzić i nic z tym
@ka-rabin: zależy jak postrzegasz "seksualizację dzieci".

Czy tak, jak pragnie przekazać to strona rządowa, czyli: lekcje masturbacji, namawianie do homoseksualizmu i tego typu podobne bzdury?

Czy tak, że Twoje dziecko np. będzie świadomie, że przyjemność związana z dotykaniem swojego ciała nie jest zła, że zapali mu/jej się się czerwona lampka, jak obca osoba będzie próbowała wkupić się w jego/jej łaski, by je skrzywdzić, że będzie po prostu wiedziało, że dwoje ludzi
seksualizacja dzieci


@ka-rabin: Za każdym razem z tej "seksualizacji dzieci"

Kiedy miałeś pierwsze lekcje WDŻ? Ja w 3 klasie podstawówki. Nie pamiętam, żeby ktoś mnie tam seksualizowal, ale pamiętam mega #!$%@? filmiki rodem z lat 70, które były bardzo nieaktualne.

Potem już nie chodziłem, bo w podstawówce wdż był w poniedziałek z rana, a w gimnazjum w piątek po południu ¯\_(ツ)_/¯
@czuczupikczu: a to nie jest zadanie rodziców uświadomienie dziecka? co ma do tego rafał trzaskowski czy jakikolwiek inny polityk?


@ka-rabin Dla wielu rodziców to spory problem, żeby porozmawiać na takie tematy z dzieckiem, między innymi dlatego że z nimi nikt nigdy o tym nie rozmawiał. Ja jestem jak najbardziej za edukacją seksualną w szkołach, jeśli wezmą się za to specjaliści, psychologowie, a program zostanie dostosowany do wieku dzieci i odpowiednio opracowany.
@tnai-wed: postrzegam to tak że nie chce żeby jakiś oblech mówił mojej 10-letniej córce o "przyjemności z dotykania swojego ciała". #!$%@?, przecież to jest dla mnie tak abstrakcyjne że nie moge pojąć jakim cudem trzaskowski czyli otwarty zwolennik "edukacji seksualnej" uzbierał prawie połowę głosów. Naprawdę tylu ludziom to nie przeszkadza?