Wpis z mikrobloga

  • 19
@Emes91: i ma rację. Ludzie mają w dupie gospodarkę. Puść sobie jakieś sondy uliczne gdzie pytają osoby na kogo zagłosują i dlaczego. Wyborców nie obchodzi stan gospodarki oni głosują bo ten zezwoli na kartę LGBT która dotyczy procenta społecznego a inny nie podpisze ustawy in vitro. To jest #!$%@? żart, że ludzie mają w dupie poważne rzeczy a glosuja na kandydatów zajmujących się pierdołami. Gwiazdowski ma rację że dał sobie spokój
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Tak, tak, typowe #!$%@? z kategorii "jak nie umisz to sam zrup!!11" xD. Jak ktoś mówi, że Lewandowski coś słabo gra w meczu, to pewnie tak samo plumkasz? xD Ja mam swoją robotę, zgoła inną od tej Gwiazdowskiego, i myślę, że robię ją dostatecznie dobrze.
@Emes91: zły przykład. Jak ktoś mówi że Lewandowski powinien malowac obrazy zamiast kopać w piłkę to jest idiota. Tak samo jak ktoś kto mowi że ktoś kto ma inną robotę powinien robić coś innego. Hipokryzja. Gwiazdorski ma inną robotę zgoła inna od polityki i myślę że robi ja dostatecznie dobrze