Wpis z mikrobloga

@Jegwan: Przecież PO to były dziecinne igraszki. PIS ma o wiele większą władzę i o wiele większy stopień zamordyzmu. No i prezes od dawna uważa konfę za zagrożenie, bo może odebrać jego part kilka % elektoratu.

@asterrr: Jakie nasze geniuszu? Ja głosowałam na Mentzena licząc na to, że troska o gospodarkę przeważy nad konserwatywnym gwoździem w mózgu. A okazało się dokładnie odwrotnie.
via Android
  • 1
@asterrr mocna Konfa jest w interesie opozycji (bo osłabia PiS). A opozycyjny prezydent był w interesie Konfederacji (bo osłabia PiS). Obie strony by zyskały na tym porozumieniu. A tak to obie stracą.
@salamander-kwarcowy: Za czasów PO wszelkie inicjatywy narodowe były zwalczane z dużo większą zaciekłością. Wystarczy spojrzeć na prowokacyjne zachowanie policji w czasie Marszów Niepodległości, czy chociażby wyroki za wygwizdanie majora Baumana na UW. Łącznie z tym, że jeden z partyjnych watażkow chwalił się w czasie rautu nasłaniem funkcjonariuszy pewnej trzyliterowej służby w celu spalenia budki wartowniczej pod ambasadą Rosji. Aż takich jazd teraz nie ma.
@Jegwan: Obecnie to Krystyna Pawłowicz jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego i na swoim twiterze przekazuje kolejne pomysły pisowskich ustaw, a 3/4 Europy nie godzi się na ekstradycję przestępców z powodu obawy o brak uczciwego procesu w Polsce. Wiec proszę mi tu #!$%@?ć z tym symetryzmem.
@dziaru: Nie, sprawa z wozem tvnu została wyjaśniona, a sprawcy surowo ukarani. Ciekawsza sytuacja miała miejsce z budką wartowniczą pod rosyjską ambasadą. Jak nie wiesz o co chodzi to polecam nagrania z Panem o nazwisku polskiego wieszcza w roli głównej
( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@Jegwan jasne, pamiętam tę sprawę i również długo byłem zdania, że tam była jakaś prowokacja. No ale nawet pisowska prokuratura nie dopatrzyła się niczego.