Wpis z mikrobloga

Postaram się sprawdzić czy Kopiowanie innego inwestora przyniesie mi duży zysk w ciągu roku.

Na Platformie EToro jest możliwość kopiowania innych inwestorów, znaczy ze możemy kopiować ich zachowanie na giełdzie. Oni zyskują Ja zyskuje, Oni tracą Ja tracę.

Zamierzam dokładać od 100 do 1000 dolarów miesięcznie w zależności na ile będę mógł sobie pozwolić

Kopiuje użytkownika misterg23- George Thomson. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Start 1000 dolarów. Aktualnie zainwestowane moje pieniądze to 2000 dolarów

W tym tygodniu zauważalna poprawa mojego portfela 3,25% na plusie. Mam nadzieje ze będzie się utrzymywać, No ale cóż zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Można obserwować #kopiujztullamore

#gielda #ropa #zloto #inwestycje #pieniadze
TullamoreD - Postaram się sprawdzić czy Kopiowanie innego inwestora przyniesie mi duż...

źródło: comment_1594661823QF4Ovg9y18ahe03KbPP92Y.jpg

Pobierz
  • 42
@Kuklak: taką może ma tylko nazwę
@heniek_8: za wpłatę nie ma żadnych prowizji, jest prawdopodobnie przy wypłacie, prowizję są głównie jak grasz na levarkach i chyba na surowcach. Można to tak można to tak nazwać.
@WhiskeyIHaze: w tym tygodniu także byłem blisko minus 2%, wszystko zależy od ruchu na giełdzie i decyzji gościa którego kopiuje
@Kuklak: wszystko robi się automatycznie, ja tylko mogę dożywać kasy albo wypłacać. Ludzie na tej platformie zaznaczają aby przy pierwszej wpłacie zaznaczyć opcje kopiowania wszystko otwartych już pozycji
wszystko robi się automatycznie, ja tylko mogę dożywać kasy albo wypłacać. Ludzie na tej platformie zaznaczają aby przy pierwszej wpłacie zaznaczyć opcje kopiowania wszystko otwartych już pozycji


@TullamoreD: Gdzie można poczytać, jak to działa? Przykładowo ktoś ma zainwestowane 10 000 USD w 20 różnych aktywach. Wpłacasz 500 USD i co wtedy?
@WhiskeyIHaze: Ok, ale jak z sytuacją początkową? Ktoś ma np. po 10% kasy w różne akcje. Wpłacasz swoją kasę i dzieli Ci po 10% na te same?
I dodatkowe sytuacje:
- kopiowany dopłaca i coś dokupuje - nic się nie dzieje, dopóki nie dopłacisz?
- kopiowany sprzedaje połowę jakiegoś waloru i kupuje inny - to tutaj rozumiem taki sam ruch