Wpis z mikrobloga

Postaram się sprawdzić czy Kopiowanie innego inwestora przyniesie mi duży zysk w ciągu roku.

Na Platformie EToro jest możliwość kopiowania innych inwestorów, znaczy ze możemy kopiować ich zachowanie na giełdzie. Oni zyskują Ja zyskuje, Oni tracą Ja tracę.

Zamierzam dokładać od 100 do 1000 dolarów miesięcznie w zależności na ile będę mógł sobie pozwolić

Kopiuje użytkownika misterg23- George Thomson. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Start 1000 dolarów. Aktualnie zainwestowane moje pieniądze to 2000 dolarów

W tym tygodniu zauważalna poprawa mojego portfela 3,25% na plusie. Mam nadzieje ze będzie się utrzymywać, No ale cóż zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Można obserwować #kopiujztullamore

#gielda #ropa #zloto #inwestycje #pieniadze
TullamoreD - Postaram się sprawdzić czy Kopiowanie innego inwestora przyniesie mi duż...

źródło: comment_1594661823QF4Ovg9y18ahe03KbPP92Y.jpg

Pobierz
  • 42
@Kuklak:

Ok, ale jak z sytuacją początkową? Ktoś ma np. po 10% kasy w różne akcje. Wpłacasz swoją kasę i dzieli Ci po 10% na te same?


tam nie kopiowało stanu początkowego portfela. to byłoby bez sensu. on wszedłby po np. $2 a ty zacząłbyś go kopiować przy cenie $4 gdzie on liczyłby na $3 przy kupnie ale pojawiły się nowe newsy i cena skoczyła na $4. on ma teraz stop
tam nie kopiowało stanu początkowego portfela. to byłoby bez sensu. on wszedłby po np. $2 a ty zacząłbyś go kopiować przy cenie $4 gdzie on liczyłby na $3 przy kupnie ale pojawiły się nowe newsy i cena skoczyła na $4. on ma teraz stop loosa na $3.5. cena spada do 3.5 on zarobiony a ty na stracie.


@WhiskeyIHaze: Racja, bez sensu takie kopiowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TullamoreD: nie chce Ci nic mówić ale eToro własne zarabia na kopiowaniu inwestorów, to są podstawieni użytkownicy którzy mają za zadanie sprzedać niektóre pozycje po dobrej $ i są pozycjonowani na TOP100 w rankingu inwestrów u nich na platformie, tylko ty stracisz a oni dostają prowizje od sprzedaży akcji po danej cenie wiec oni nic nie stracą.
Jak grać na eToro to tylko samemu( ͜͡ʖ ͡€)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TullamoreD: Boże uciekaj stamtąd póki czas, jeśli tylko chcesz kopiować. Straciłem 300€ w tydzień mimo, że kopiowałem jakiegoś gościa z Litwy z rewelacyjnymi wynikami. Rozmowa z supportem szybko mi wyjaśniła, że sama różnica w dostępnych środkach może przełożyć się na straty mimo zysków kopiowanego trejdera - chyba ze względu na stoplossy. Akcja sprzed dobrych paru lat i szczegóły mi uleciały z głowy. Przestrzegam. No i zawołaj za jakiś czas jak Ci
@Bartpabicz: osoba którą kopiuje robi często raporty, ostanio raz na miesiąc z uwagi ze sam jest na wakacjach to spędza mniej czasu. Czekam Cierpliwie, oczywiście mam w głowie ze mogę stracić, mimo wszystko sam wiem ile mogę sobie pozwolić na straty