Wpis z mikrobloga

Ja to już #!$%@? nie wiem nawet jak to podsumować. Ręce opadają. Bezczelne, w żywe oczy kłamanie, oskarżanie drugiej strony o to co oni sami robili przekraczając wszelkie granice. Jak można tak #!$%@?ńsko kłamać? I jeszcze połowa społeczeństwa w to wierzy. Fryderyk Wielki miał rację, irokezi Europy, których trzeba ucywilizować.
#wybory #bekazpisu #tvpis
KosmicznypiesKazak - Ja to już #!$%@? nie wiem nawet jak to podsumować. Ręce opadają....

źródło: comment_1594670475BvcHSSZglDOfpKNXWt46GG.jpg

Pobierz
  • 11
@Kosmiczny_pies_Kazak: Dokładnie dlatego głosuję zawsze anty pis. W #!$%@? mam czy wygra PO, Konfederacja, Zieloni czy cokolwiek. Po prostu poziom dna został dawno osiągnięty i nie mogę znieść tego, że ta szczujnia może na takich zasadach grać i wygrywać. To jak gra na servie przeciwko cheaterowi, gdzie ludzie voteują na nie mimo, że w dupę dostają i ostatecznie to ty okazujesz się być tym złym i toksycznym co chce kickować innych.
Dzień 1 po wyborach i dokładnie zgodnie z planem start przygotowania pod przejęcia kluczowych mediów w Polsce przez jedną partię polityczną. Morawiecki do odstrzału i teraz będzie już jazda na całego.
@Kosmiczny_pies_Kazak: takiego mamy prezydenta, który jak widać pewnie ma #!$%@? lub mu to pasuje. Atak na prezydenta, biedny Adrian, mordą Holeckiej się wycierać. Głowa państwa, zwierzchnik sił zbrojnych, buahaha. Czemu sam nie wyjdzie i nie odpowie na ataki, nie poda konkretnych przykładów? Ocean hipokryzji. Opozycji przestało mi być żal, niech ich to TVPiS #!$%@? ostro skoro się dają dymać i nie potrafią z tym nic zrobić. Może kiedyś to jebnie, a