Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#patologiazmiasta #zielonagora

Pani Wandzia jest kobietą sukcesiku działającą w branży beauty.
Lubi (kolejność rosnąca): imprezy, mężczyzn oraz dobrze wyglądać. Ma pecha do alkoholików.
Z pierwszego małżeństwa ma 2 dzieci. Co się stało z panem Czesławem to tak do końca nie wiem, może ją rzucił, może ona się z nim rozwiodła, a może zamieszkał na jakiejś melinie, lub jest bezdomnym w Berlinie. Obiektywnie patrząc nie pasował do niej, tym bardziej im częściej chodził po butelki.
Po Czesiu w każdym razie był casting na konkubenta Wandzi. Wygrał go Romek (takie imię, nie że mały Cygan).
Żeby było jasne to Wandzia może jeszcze nie ma 40stki #milf. Gdyby nie tipsy i trochę tandetna stylówka,... lub inaczej. Gdyby miała bardziej stonowane pazurki, ubierała spódnice przed kolano i białe koszule - to #korpobitch 110%
Romek z kolei jest od niej młodszy, na pewno po trzydziestce, strzelam że ma z 34 lata. Też jest elegancik, prawdopodobnie działa w wykończeniówce.
Romek zrobił Wandzi dzieciaka, Adelka ma z półtorej roku.
Milenka to córka Wandzi z pierwszego małżeństwa, teraz ma z 18 lat. Po mamie ma urodę i biust. Po tacie ryzykowne zachowania.


Milenka jest świeżo upieczoną mamą. Pcha wózek z niemowlaczkiem, razem z Romkiem.
Tak, Romek jest ojcem dziecka Mileny. Gdyby Wandzia i Romek sformalizowali związek - byłoby to kazirodztwo. A tak nie jest.

Myślicie, że Wandzia zrobiła piekło? Ja nie wiem, może jakieś było. W każdym razie Wandzia mieszka ze swoimi dziećmi: Milenką, synem i małą Adelką oraz wnuczką/wnuczkiem. Romek też u nich bywa. Ciekawe, czy wieczorem ustalają kto z kim śpi. Albo na razie Milenka w połogu jeszcze nie może, więc Romek zaspokaja potrzeby Wandzi? Wg mnie nie ulega wątpliwości, że Romek to #wygryw i od siebie powiem, że zazdro trochę. Owszem, sytuacja to lekkie #pato ale nigdy nie dane mi będzie skosztować milfa i młodej panienki w jednym łóżku.


#zwiazek #zalesie #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0da06de270c575295b956f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 3