Wpis z mikrobloga

Powiem wam, znudziły mi się ogromne gry aaa, najnowsze/najbardziej popularne tytuły i zacząłem pobierać sobie gierki w które pewnie nigdy przed tem bym nie zagrał.. I jakaż to była dobra decyzja, odkryłem takie mega produkcje przy których się bawię bardzo dobrze, w niektórych przypadkach lepiej niż w wysokobudżetowych grach. Polecam wam również przejrzeć gry których okładka nie zachęca, albo w których wydaje wam się ze nie chcecie zagrać ( ͡º ͜ʖ͡º)
#xboxone #gamepass #gry
  • 34
@sodomek wyobraź sobie jakie pole popisu jest w gamepassie, masa gier Indie o których nikt nie mówi. Konwencję dużych gier aaa się strasznie wyczerpały jak dla mnie, i próbując ograć far cry 5 ostatnio tak się #!$%@?łem ze momentalnie wyłączyłem podczas jednej misji. Wtedy się "dowiedziałem" że istnieją też inne produkcje ( ͡º ͜ʖ͡º) Najlepsze jest to że mam znacznie większy z nich fun
@Ins0maniaC wiesz co, dla dzieciaka z rodziny pobrałem Joy ride turbo bo okładką wyglądało na jakąś nietrudną samochodówkę dla dziecka, gdy obserwowałem jak jeździ to kurcze potem sam chwilę pograłem i się wkręciłem maks. Bez ktiu mam z tego większy fun niż z forzy :D coś al'a wyścigi Mario, robisz sztuczki, Skaczesz w powietrzu zbierasz itemki, wspomagacze, jeździsz turnieje, mapki fajne - bardzo przyjemnie się gra ogólnie rzecz biorąc.

Zainspirowany grami dla
@Ins0maniaC nie mam czasu w to wszystko grać ale z czasem będę pewnie pobierał kolejne produkcje Indie, lub coś w co normalnie bym nie zagrał. No ale cóż czasy się zmieniają, człowiek zaczyna dostrzegać nie tylko asasyny czy far kraje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Felonious_Gru akurat mam czas to sobie dodałem do kolejki kilka platformówek bo kurcze jak się dokładnie przyjrzałem to jest ich multum, a teraz mam jakieś takie parcie na takie gry że hit ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gdyby nie to że mnie far cry #!$%@?ł wszystkim to pewnie by tak się nie stało, ubi mi obrzydzilo otwarty świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)