Wpis z mikrobloga

Jest sobie pewna inwestycja w Łodzi. Kiedy jakieś pół roku temu pytałem o ceny i metraże mieszkań (jeszcze wtedy na stronie nie było rzutów), odpowiedziano mi, że mieszkania nie są na sprzedaż, gdyż cały budynek jest przeznaczony pod wynajem. No i chyba coś im nie pykło, bo od jakiegoś miesiąca wystawiają te mieszkania na sprzedaż, we wszelkich możliwych serwisach. Ceny, jak na Łódź, wyjęte z dupy. A metraże? Cóż... Spójrzcie na załączony obrazek. Tak mniej więcej wygląda każde piętro. Te kwadraciki, to mieszkania o metrażach mniej-więcej 31-33m2. Na każdym piętrze jest również jedno większe mieszkanie, na planie trójkąta :D i ma ono 38m2. No ciekawe, jak długo teraz będą to sprzedawać.
#mieszkanie #nieruchomosci #lodz
produkt - Jest sobie pewna inwestycja w Łodzi. Kiedy jakieś pół roku temu pytałem o c...

źródło: comment_1594754820b7ROCM55g32n4Lq7jojOCX.jpg

Pobierz
  • 31
@produkt: ktoś miał dobrą lokalizacje i mu odbiło. Nie widzę innej opcji. Zresztą deweloperka w Łodzi na prawdę uczy ogłady. To co się wyprawia ostatnio, to brak słów. Żona z rok temu+ stwiedziła że taki ładny blok wybudowali niedaleko na Młynarskiej to ona idzie zobaczyć. Co się okazało: blok bardzo ładny, spoko widok, blisko wszędzie, ale niestety zostały tylko nieustawne mieszkania w jednym pionie. Ostatnio przechodzę tam i woku wybudowali dosłownie
@Lsrd: @produkt: a ktoś jest mi w stanie wyjaśnić ten zabieg architektoniczny?? czy ja dobrze rozumiem, że to jest "haha to mógł być twój balkon albo twoje mieszkanie ale zużyliśmy ekstra materiały, żebyś miał za oknem martwy punkt którego nie możesz wyczyścić, użyć; ale musisz na niego patrzeć"....
Kapitan-Planeta - @Lsrd: @produkt: a ktoś jest mi w stanie wyjaśnić ten zabieg archit...

źródło: comment_1594762008UISVkqRFXReLBAoSKyE4Yh.jpg

Pobierz
30 mkw to spora kawalerka która w zupełności wystarczy małżeństwu bez dzieci jako poczekalnia na coś lepszego. Osobiście mieszkam z żoną i psem na 34 mkw, dwa pokoje i balkon. Jest ok, z dzieckiem było by gorzej ale jako dziecko mieszkałem z rodzicami i bratem na 40 mkw.
Tak jak ktoś napisał wcześniej wszystko zależy od ceny. 7800 to bym nie dał bo jak układ jest kiepski to z dzieckiem się nie