Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kasztanowcowiaczek: no wszyscy na to czekali bo od około 7.1 zapowiadali ze równolegle do rozwoju tibii pracują też nad silnikiem ogarniającym 3d. No i przy 8.0 odplyneli przy zapowiedziach, w tym wkopali się używając hasła "new dimension of graphic" czy jakoś tak to brzmiało. Wszyscy wtedy już myśleli że to właśnie zapowiedź 3D a nie odświeżenia spritów :p
@simbazlw: Nigdy to nie wróci. Przeanalizuj sobie decyzje CipSoftu. Szybko dojdziesz do wniosków, że oni grają na nostalgię ludzi, którzy w to grali x lat temu plus nolifów. Stąd ten shop i etc. Sam należę do tej pierwszej grupy i raz na dwa lata z bratem gramy 2 miesiąc i później styka. A i tak w to razem włożymy z 100 złotych. Niby nie pieniądz ale takich ludzi jest pewnie tysiące.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RexxarHell: wiem zd nigdy nie wróci, szkoda wielka. ostatni raz gralem 2 lata temu, wbilen 100 i mi się motzno znudziło. Pare miesięcy temu sie założyłem konto, zalogowałem się ale juz mi sie bylo ciezko odnaleźć w tej tibi.
@simbazlw: Katana Quest był zajebisty xD Kiedyś to była Tibia, teraz to nie ma Tibii
Teraz Tibia to jest taki Arcane trochę. #!$%@? lvl w grupach bo tak się opłaca bardziej. Questy to nie są jakieś epickie misje jak kiedyś. Tylko szybko zrobić. W ogóle kasy masz tyle, że szkoda czasu na desert questa xD