Wpis z mikrobloga

Zdziwiony interwencją właściciel stwierdził, że psy przecież nie wyglądają źle - codziennie dostają aż 2 litry gotowanej kaszy! Ostatecznie pozwolił na odebranie psów bez asysty policji, podsumowując: "A zabierajta te psy, na ch..j mi one! 2 stówy miesięcznie w kieszeni!".
Po lewej - gdy odebraliśmy biedaka od właściciela 4 miesiące temu. Po prawej - teraz ()

#zwierzaczki #smiesznypiesek #psy #polska #ciekawostki #psotyikoty #zwierzeta #chwalesie
Pobierz FundacjaPso-TyiKoty - Zdziwiony interwencją właściciel stwierdził, że psy przecież ni...
źródło: comment_15948904679W3Cl0tYSpX15Xz13GmJwf.jpg
  • 72
@noNameAction: Takie twoje gadanie jest bez sensu. Te psy mogłyby sobie gonić, bo mają warunki, ale są trzymane na łańcuchu. Takie gadanie prowadzi do bezczynności, bo to za dużo i człowiek odpuści. Staram się zaradzić skrawkowi krzywd na który mam wpływ a ty siedź i gadaj głupoty. Toksyczność od ciebie bije.
@Strupzdup: @henkowski: Wróćcie proszę do szkoły jeżeli macie problem z wyłapaniem faktu że tego nie popieram. Różnica jest taka że na wsi nigdy nie byliście i nie znacie podstawowych zasad. Fajnie jest Ci mówić że pies nie może być na łańcuchu - sam bym go nie wziął na łańcuch aczkolwiek pochodzę ze wsi i u mnie na wsi psy są najczęściej na łańcuchu były trzymane w dzień i puszczane w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Martin999: to już mój drugi dog ze stowarzyszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°), pierwszy niestety miał raka. Ten ma dużo problemów po poprzednim 'właścicielu' zwłaszcza jeśli chodzi o socjalizację z innymi psami, ale takie biedy chyba są najwdzięczniejsze i najukochańsze.
@FundacjaPso-TyiKoty: Czujedobrzeczłowiek!

Jak ktoś nie kocha zwierzęcia to trzeba mu je zabrać. Nie można krzywdzić żadnego zwierzaka. Wiele z nich jest uzależnionych od właściciela i kocha mimo krzywd. To okrutne.

P.S. Niektórzy wolą #!$%@?ć oswojoną i zakochaną we właścicielu Pumę i olewać takie zaniedbane Psy i przykłady okrucieństwa ludzi wobec zwierząt.
@henkowski: rzeczywiscie, jestes obcym co sie przypieprza. Nie chcialbym miec takiego sasiada. Jesli psy sa zadbane to nie jest Twoj interes czy sa w kojcu zamiast luzem i nie masz legitymacji do ustalania czy tak moze byc czy nie, tylko ze wzgledu na to ze u siebie pieska trzymasz w lozku. Idz do schroniska i sie czepiaj, ze są w klatkach