Wpis z mikrobloga

Zdziwiony interwencją właściciel stwierdził, że psy przecież nie wyglądają źle - codziennie dostają aż 2 litry gotowanej kaszy! Ostatecznie pozwolił na odebranie psów bez asysty policji, podsumowując: "A zabierajta te psy, na ch..j mi one! 2 stówy miesięcznie w kieszeni!".
Po lewej - gdy odebraliśmy biedaka od właściciela 4 miesiące temu. Po prawej - teraz ()

#zwierzaczki #smiesznypiesek #psy #polska #ciekawostki #psotyikoty #zwierzeta #chwalesie
FundacjaPso-TyiKoty - Zdziwiony interwencją właściciel stwierdził, że psy przecież ni...

źródło: comment_15948904679W3Cl0tYSpX15Xz13GmJwf.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@FundacjaPso-TyiKoty: Masakra.. Sam rok temu przygarnąłem takiego chudzielca z OTOZa, odebrali typowi, co miał frajdę z głodzenia psa i trzymania w kojcu. Wygląda już jak człowiek i jest najlepszym piesem pod słońcem :)
  • Odpowiedz
@FundacjaPso-TyiKoty: Dobrze.
Wiecie co, na wsiach psy mają katorgę. Niedawno sprowadziłem się na wieś, i przy jednej tylko ulicy, przy której spaceruję z moim futerkowcem, jest co najmniej 7 psów uwiązanych na łańcuch (w tym na jednej posesji rolnika są trzy psy na łancuchu w odległości od siebie ok 10m) oraz zauważyłem dwa w kojcach- a w każdym przypadku to są spore wiejskie podwórka. Więc moje pytanie brzmi- co do #!$%@??
  • Odpowiedz