Wpis z mikrobloga

spamuję ponownie, bo pisałem w środku nocy!
Jakie kosmetyki polecacie do utrwalenia fryzury? Nakladam białego rouzela, ale mam gęste i cienkie włosy, stać na pionowo nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślałem o mocniejszej pomadzie + jakiś lakier, ale wtedy z fryzury zrobi sie skorupa zamiast dobrze ułożonych włosów. Mówimy tu o porzadnym irokezie. Padła sugestia zielonego syossa

#modameska #rozowepaski #fryzura #fryzjer
peszmerd - spamuję ponownie, bo pisałem w środku nocy!
Jakie kosmetyki polecacie do ...

źródło: comment_1594896702US2BPiptQcDBXuxDXTAN84.jpg

Pobierz
  • 34
tonik reuzel przed suszeniem, potem uppercut mate pomade(zielony) a na koniec mocny lakier.


@chanoja: czytam, że uppercut zielony to pomada medium hold. Nie powinienem szukać czegoś najmocniejszego? Czy pomaga tutaj służy wyłącznie do układania, a to lakier ma trzymać wlosy na miejscu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: mocniejsze będą woskowe, ale tego gówna, po tygodniu nakładania, nie zmyjesz z włosów, będą matowe, szorstkie i szare. Lakier trzyma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: ziom, żadne pasty ani woski. Jak chcesz, żeby włosy sterczały i to przez cały dzień, to tylko puder. Jest do kupienia w Rossmanie np. o różnej "mocy". Tylko pamiętaj, żeby przed posypaniem rozczesać trochę włosy, bo potem możesz sobie kilka wyrwać przy układaniu jak się zaplączą.
@peszmerd: też nie wierzyłem. Używałem już żeli, gum, brylantyn, wosków i pudru i muszę przyznać, że jest najlepszy jeśli chodzi o trwałość. Ewentualnie przy dłuższych włosach puder + lakier dla utrwalenia na koniec. Jeszcze tylko dodam, że przy pudrze masz efekt naturalnie ułożonej fryzury, nic nie błyszczy itp. Włosy są matowe.

Wosk jest dobry, przy krótszych włosach, bo szybciej idzie go ogarnąć.
@peszmerd: z resztą, co Ci szkodzi spróbować. Te rossmanowe kosztują kilkanaście złotych, więc wydatek żaden. Jak Ci się nie spodoba, to wywalisz w #!$%@?.

Tylko ostrzegam, nie bierz od razu tego najmocniejszego. Weź słaby albo średni. Ten najmocniejszy tak szybko utrwala włosy, że ledwie raz przejedziesz szczotką/grzebieniem i już. Nie da rady nawet nic poprawić, bo zaczniesz wyrywać xD
@peszmerd: Cały dzień, a nawet dłużej. Zdarzało mi się, że jak dobrze spałem i nie #!$%@?łem fryzury, to na następny dzień nie musiałem nic robić i się trzymały cały kolejny xD

Tyle, że oczywiście w ciągu dnia, raz na jakiś czas będziesz musiał ręką sobie poprawić fryzurę, ale to raczej standard i przy każdym kosmetyku do włosów i tak trzeba tak robić. (No chyba, że dasz lakier na koniec, to wtedy