Wpis z mikrobloga

Hej
Szukam dodatkowej karty do telefonu z pakietem GB. Najważniejsza rzecz: jak najdłuższy okres ważności konta(np. rok ważności) plus to samo z pakietem internetowym, nie chcę pamiętać o doładowaniach.
- @OrangeEkspert Obecnie dodatkową kartę mam w #orange rok ważności, niestety zwiększyli cenę "Przedłużenie ważności Bonusowych GB" +365dni z 30zł na 99zł :(, więc postanowiłem się rozejrzeć za czymś tańszym. W ofercie mają doładowanie 30GB - 30zł - 30 dni, 50GB - 50zł - 50 dni itd.
- #play odNowa - 6GB - 25zł - bez daty ważności
- #plus @Specjalista_Plus - rok ważności konta - np. 50zł - 25GB - 90dni, nie mogę znaleźć informacji czy da się tylko przedłużyć pakiet bez doładowania
@MobileVikingsPL @play_polska

Czy znacie takie oferty?

#internetmobilny #internet #tmobile #njumobile #redbullmobile
  • 8
@LuGo_: to wtedy przeniesiesz do orange - dla przenoszących jest 2gb ważne ROK, przez co każdy bonus do doładowania też się wpisze w tę ważność :) sam tak mam, zamiast placic za przedluzenie netu przenosze do play i wracam
@LuGo_: jeśli na kartę, to polecam ten starter - dostaniesz w nim dwa darmowe pakiety 30 GB. Pierwszy ważny 15 dni, ale jeśli w tym czasie zasilisz konto za min. 30 zł, to dostaniesz drugą paczkę 30 GB - ważną już przez rok (więcej info w [regulaminie]( https://bit.ly/2UmmkYe)).
Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#)
- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na
@Specjalista_Plus: 30GB /15 dni, 15GB + 6GB /30 dni, 30GB /365dni i 30zł na koncie. Czy jest jakaś opcja aby przedłużyć ważność pakietu internetowego?
„60 GB na wakacje” - czy aktywacja dnia 30 września też spowoduje dostanie 3 pakietów 20GB po 30 dniach(czyli dodatkowe GB będą do końca grudnia), czy 30 września to koniec przyznawania już GB?
@LuGo_: nie da się wydłużyć ważności tych pakietów. Wyjątek stanowi pakiet 15 GB, który przyznawany jest za doładowanie. Jeśli przed upływem jego ważności, zasiałbyś konto, wówczas wpadłby nowy pakiet, który skumulowałby się właśnie z tymi 15 GB, a data ważności byłaby już nowa (to jest ta promocja GigaBnak)

Jeśli chodzi o pakiet 60 GB na wakacje, to możesz włączyć tuż przed końcem promocji, a pakiety odnowią Ci się 3 x 20