Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do wyborców #trzaskowski czy wy tak na serio z tym że jak wygrał #duda to macie taki ból dup ? Przecież ci 2 goście niczym się nie różnią obaj są za socjalami obaj są za innymi durnymi pomysłami (PO w sejmie przyklaskuje PiSowi) więc dlaczego uważacie wyborców dudy za gorszych skoro Trzaskowski to jest to samo
(Nie nie jestem za dudą)
#wybory
Pobierz Radson160 - Mam pytanie do wyborców #trzaskowski czy wy tak na serio z tym że jak wyg...
źródło: comment_1594974006PljmaqaxgR7jcySazS8MqP.jpg
  • 113
@marcin1333: Nie - napisałeś przecież o co chodziło. Ba - nie tylko Tobie bo takie głosy to był jeden z argumentów podnoszonych przez wyborców Trzaskowskiego. Więc całkiem zasadnie pytam, czy gdyby prezydentem był ktoś z PO to z automatu wtedy ludzie mówiący że "chodziło tylko żeby partia rządząca nie miała też swojego prezydenta" głosowaliby na PiS?
@Radson160: bo dudel już kilka razy zrobił z siebie pośmiewisko na całe pl a prezydent to akurat taki zawód ze wypadałoby żeby był on poważny i szanowany a nie szkalowany i wyśmiewany jak dudel( ͡° ͜ʖ ͡°) (patrz ostry cień mgły,2mld na TVP podczas pandemii,ruski telefonowy prank,nominowanie morawieckiego do rapowania itp)
@cytmirka: No jie tylko wzrost
Ale wybieranie prezydenta bo przystojniejszy to XD Ogolnie wygrał duda za 5 lat może się uda i wygra jakiś z aparycja ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrowki pamietaj podpisz protest o powtórkę wyborów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Radson160: na wykopie o bólu dupy najwięcej pisały pisowskie trolle xD
Całe gorące #!$%@? trollami śmiejącymi się że neuropki i reszta lewactwa płacze z przegranej gdzie tak naprawdę stosunek płaczów do szykan to było jakieś 1:20.
Stara metoda manipulacji, wmawiasz opinii że ktoś ma ból dupy tak uporczywie, że też zaczyna się bronić a wtedy cały na biało krzyczysz "a nie mówiłem?".

Wykopki łykają takie rzeczy jak złoto. Samo gęste z