Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot :D!

Wczoraj udało mi się nagrać pierwszy odcinek Top Gara z gotowania na zewnątrz. Łatwo nie było (patrz kamień na stole) ale jestem zadowolony, że zrobiliśmy to :D

Mam nadzieję, że to kolejny krok do rozwoju kanału i coraz lepszych produkcji w przyszłości :D

Kto jeszcze nie subskrybuje to zapraszam do subskrybowania Top Gara: www.youtube.com/TopGar
Kto jeszcze nie obseruje tagu to zapraszam do obserwowania tagów: #kuchniamg78 oraz #barekmg78

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
MG78
MG78 - Pijcie ze mną kompot :D!

Wczoraj udało mi się nagrać pierwszy odcinek Top G...

źródło: comment_1595144943HATVW0yZndrnWj8n5LTk9F.jpg

Pobierz
  • 60
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG78 nie wiem czy ktoś Ci zwracal uwagę. I też nie wiem na ile to jest kwestia wyświetleń, pozycjonowania w yt. Ale wpisując nazwę Twojego kanału w yt nie ma opcji żeby go znaleźć sam Top Gear znajduje.. Dopiero trzeba łączyć z fraza przepis itp to wtedy da się znaleźć. Szkoda bo kanał świetny i bardzo sobie cenię zwłaszcza, ze filmiki nie są za długie ale bardzo dobrze skondensowane
@Axtezim: Tak, już sporo osób zwracało uwagę. Jak coś to można wchodzić bezpośrednio przez www.topgar.pl, a na YouTube z czasem jak kanał będzie miał więcej wyświetleń, subów, itp. i więcej osób będzie klikać, że chodziło im o Top Gar albo TopGar to YouTube też zacznie go pokazywać na frazy "Top Gar" i "topgar" :)