Wpis z mikrobloga

Da się w jakiś sposób aktywować tryby multi w #warzone? Znalazłem ofertę na allegro za 79pln, domyślam się, że dostaję się konto, przepisuje z jednego konta na drugie zawartość i dlatego można grać multi. Więc jeśli kupiłbym pełna wersję gry, zainstalował a następnie zwrócił zakup, to tryby multi mi zostaną?

#cod #callofduty
  • 12
  • Odpowiedz
@sebool12: w wersji Digital na pewno. Ale pudełkowe wersji są traktowane tak samo jak każdy inny towar, więc wydaje mi się, że zwrócić można. Pytanie tylko, czy tryby będą działać bez płyty w napędzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@sebool12 doczytałem, masz rację. Ale nadal nie wiem, czy po zainstalowaniu gry, będę miał tryby bez płyty w napędzie. Kupilibyśmy z kumplami w 4 osoby, zawsze to taniej.
Albo bym kupił, zainstalował i odsprzedał. Po prostu chce same multi, bez kampanii.
  • Odpowiedz
@wachlarz149: PC na pewno nie potrzebuje płyty w napędzie - to już nie czasy kolego xD
najtańsza opcja to kupno z Rosji/Ukrainy
Wychodzi coś ok. 80 zł i patent z przepisaniem konta
Było o tym na łowcach gier
ps Masz 1/3 ceny i jeszcze chcesz to na 4 osoby dzielić? XDDDDD
  • Odpowiedz
@wachlarz149: No to tak nie działa XDDD Odpalasz VPN, łączysz się z Ukrainą, zakładasz nowe konto na BattleNecie z regionem na Ukrainę. Normalnie kupujesz na nim CODa kartą kredytową, wyłączasz tego VPNa. Logujesz się na stronie Activision, odpinasz swoje stare konto Blizzarda, podpinasz nowe gdzie kupiłeś grę i tyle. Na BattleNecie tylko logujesz się na nowe konto. Wszystko trwa może z 5 minut. Za zwykłą edycje wychodzi około 80zł, edycja Battle
  • Odpowiedz
  • 0
@sebool12 dzielić na 4 osoby chciałem zakup normalnej gry. Pełnej wersji, na płycie. Gdybyśmy chcieli kupić 4 wersji to koszt prawie 1200pln. Dlatego pytam, czy da rady to zrobić inaczej.
  • Odpowiedz