Wpis z mikrobloga

@MechanicznaTW: Powodzenia Miras i daj znać jak wrażenia. Też to kiedyś przerabiałam, a za niedługo mija 14-sty rok w DE!

Do wszystkich hejtujących niemiecki chleb - jedliście kiedykolwiek chleb w Niemczech? Dotychczas wszyscy moi goście z Polski byli pod wrażeniem jak smaczny jest tutaj chleb i mowa tu o zwykłym chlebie z Rewe.
  • Odpowiedz
Moj #!$%@? ulubiony mit powtarzany w kolko przez 99% ludzi. Panie bo chleb poza Polska to gowno.


@Pietal: Lepszy jest, że warzywa w Irlandii czy UK smakują gorzej niż w Polsce. #!$%@? nie wiem jakie procesy muszą zachodzić w czyimś mózgu, żeby uzasadnić taki debilizm. XD
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Warzywa i owoce to akurat #!$%@? zloto w UK. U mnie w okolicy od groma jest "farm shopow" i produkty sa naprawde najwyzszej jakosci. Pomidorki ostatnio takie kupilem, ze jak jablko czlowiek mial ochote je jesc.

Trzeba wiedziec co sie robi i kupowac swiadomie, a nie #!$%@? wszystko w Lidlu bo taniej #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@wykopiwniczanin: tańsze w Polsce? No chyba właśnie kuźwa nie. Ja będąc kierowcą międzynarodowym częściej robię w niemieckim lidlu zakupy bo taniej wychodzi. Głupi olej do smażenia kosztuje 0.60e czy czekolada milka 0.49e makarony 0.30-0.50e itd
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Szkoda strzepic ryja. Kazdy z nas ma miliony historii o mitycznych polskich produktach, ktore to sa dziesieciokrotnie lepsze niz zachodni odpowiednik i ogolnie tam na zachodzie wszystko #!$%@? xD Zazwyczaj ignoruje takie pieprzenie ale dzisiaj mnie cos wyjatkowo ponioslo zeby az skomentowac takie pieprzenie.

Pod tagiem #uk to jeszcze jako tako ogarnieci ludzie w miare i takich idiotyzmow raczej nie za duzo ale gdziekolwiek na glownej pojawi sie cos o
  • Odpowiedz