Wpis z mikrobloga

#macbook #apple #ios #iphone #allegro

W koncu nadeszla ta chwila, przyjechal macbook od sprzedawcy "Car4VIP" z allegro.
Obiecalem kilku mirkom podsumowanie jak to wygladalo i czy legitny sprzedawca, wiec lecimy:

Zamowilem go dokladnie 06.03.2020 za 8424,00 zł
Otrzymalem go dzisiaj tj. 20.07.2020

Minely 4 miesiace i 14 dni

Laptop specyfikacja zgadza sie z tym co zamowilem, gwarancja na stronie apple po SN wskazuje to co na screenie

Kontakt ze sprzedajacym dobry, odpowiadal mi bezposrednio nawet na wykopie (co do terminow etc)

Nie pamietam teraz kogo mialem wolac i komu to obiecalem (z gory za to przepraszam), ale wpis raczej dotrze do wiekszosci i rozwieje watpliwosci ktore sam mialem
Pobierz
źródło: comment_1595250930Gsrv6BFZhvI4kBqTdVYMYM.jpg
  • 68
@pablo1: mam 16 inch z i9 i pracuje na codzień z jednym monitorem zew. 34 całe (laptop zamknięty na standzie) i wiatraki pracują na minimum - 1700-1800 obrotów i jest bezgłośny.
@KarmelowyJeremiasz przecież to piramida jak #!$%@? przy takich czasach dostawy. Ty płacisz mu 8k a koleś #!$%@?, po 4 miesiącach kupuje sprzęt tym co wpłacali na początku używając do tego kasy osób które wpłacają obecnie. Wystarczy że przez kilka miesięcy będzie miał lipę ze sprzedażą i cała piramida #!$%@? bo gość nie będzie wypłacalny względem klientów. Jakby każdy kupujący zażądał w tym momencie sprzętu to #!$%@?ął by z hukiem w #!$%@? cały
Jaka oszczędność w cenie ? Dziwi mnie to trochę że gościu zawsze sprzedaje topowe wersje xD


@lentilek: w Polsce kolo 13k u niego 8,5. Odpowiadal w ktoryms wpisie na wykopie dlaczego tylko drozsze - przy tanszych roznica w cenie nie jest tak duza, przez co cena nie jest juz tak atrakcyjna zeby czekac kilka miesiecy