Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie single.. też macie wrażenie, że zostaniecie starymi kawalerami? Garstka znajomych, która się ostała (czyli najbliższy krąg np. z pracy) czas wolny poświęca rodzinie, dzieciom itp. Już dawno skończyły się czasy gdy na hasło wyjście na miasto czy na piwo zawsze ktoś się znalazł. Staram się zawsze coś robić żeby nie być stereotypowym polakiem pod 30stke więc ćwiczę, uczę się nowych rzeczy, staram się wychodzić z domu, nie siedzieć na kanapie. Niestety poznawanie nowych kobiet sprowadzam do internetu i w ciągu roku jest to kilkanaście spotkań (mniej więcej min. raz na miesiąc) ale z takich spotkań nic nie wynika. Nawet jak spotykam się dłużej z panną to częściej jestem po takich spotkaniach bardziej zmęczony i nie czuje żeby coś wnosiły do mojego życia. Porównałbym do do spotkania kogoś z dawnych lat w autobusie gdzie głupio udawać, że się nie zna więc trzeba coś gadać. Niby człowiek skupia się na sobie i nie zamyka na nowe znajomości a mimo to jakoś smutno. Na pewno nie chciałym nic na siłę ale trochę to słabe widzieć starych znajomych jak im się życie układa a ja zostałem prawie że starym kawalerem. Biegam sam, chodzę na siłownie sam, do kina również sam, na lokalne imprezy też sam i nic. Kiedyś myślałem, że to samo przyjdzie i po tylu latach pozostaje mi myśleć to samo. Tak jak wspomniałem spotykam się przez internet z wolnymi pannami do 27 lat i coś w tym jest, że skoro nadal jest wolna to coś jest nie tak. Zabawne też to, że człowiek się stara dobrze wyglądać, ćwiczyć umysł, doszkalać się zawodowo a twoi znajomi w związkach od lat zapuścili się i możliwe że wpadli nawet w wir rutyny codziennego ale rodzinnego życia ale to ja jestem tym kawalerem, który nawet nie umie sobie panny znaleźć i wszędzie chodzi sam..

#zwiazki #tfwnogf #przegryw może nawet #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f159d9c3c58bc359f78f8a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 44
  • Odpowiedz
@kamil150794: kwestia tego jaką masz bazę, czym dysponujesz. Ogólnie ameryki nie odkryję, ale wszystkie wady i problemy tak naprawdę można zakryć pieniędzmi. Wyskillować na maksa wygląd, zrobić wszystko żeby zarabiać jak najwięcej kasy. Reszta się nie liczy. Mam przykład w najbliższym otoczeniu jak znajomy, biedna ciota, który miał do 30 stki jedną laskę, został adwokatem i mu się przed 40stką załączył tryb AMANT i dyma studentki, praktykantki jak automat. Żonę, która
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja się pogodziłem z tym, że będę sam, 25 lat, w zasadzie nigdy żadnego poważnego i długotrwałego związku, poza jakimiś podchodami itd. I tak każda kolejna znajomość kończy się jej zerwaniem po jakimś czasie. Nie ważne z kim bym nie gadał, czy nie zagadał to albo brak zainteresowania albo zlewkowe odpowiedzi, a że swoją godność mam to myślę sobie "wal się" - szkoda własnych nerwów i zasobów, jeżeli tylko jedna
  • Odpowiedz