Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka lat na #tinder nauczyło mnie, że laska potrafi bez najmniejszych uczuć po prostu cie olać z dnia na dzień. Obojętne czy tylko pisaliście i było super, staliście się dobrymi znajomymi czy parą. Nie wiem jakim cudem wszystkie mają zakodowany jeden schemat żeby nagle z dnia na dzień przestać się odzywać i po prostu zakończyć znajomość. Piszesz z laską i nawet sama mówi ci, że super się gada - nagle jednego dnia cie usuwa lub przestaje odzywać (jak przeszliście na inny kominukator to tak samo). Jesteście znajomymi - po pół roku nagle zrywa cały kontakt. Jesteście parą - wszystko super, jest zadowolona ale nagle jednego dnia stwierdza, że jednak nie chce związku i zmiana o 180 stopni. Większość osób, które znam i używa tindera też spotkało się z tym ale głównie na etapie pisania/spotkania się. Jak wejść w poważny związek z laską czy nawet ślub kiedyś skoro takie numery potrafią wywijać? Laski z tindera to te same osoby, które mija się na ulicy, masz na studiach, w pracy. Już nie mówiąć o ślubach itp jak w ogóle poważnie traktować kobiety? Wchodzić w związki ale nie angażować się i tylko czerpać korzyści z tego? Tyle narzekania na facetów ale jak mam taką osobę szanować i dawać coś od siebie w związku gdy w każdej chwili może uciec?

Dla białorycerzy: 1. Nie, nie jest to tylko mój przypadek 2. W żadnym przypadku nie było powodu, dla którego mogłaby tak zrobić i zawsze wcześneij wykazywały dużo zainteresowania i zadowolenia z tego, że ze mną piszą/znają się/są parą. 3. W każdym przypadku wszystko z mojej strony idzie płynnie i nie mam sobie nic do zarzucenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f193d3283e35d1fc753c463
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 18
Bronek: I musiałeś tam siedzieć kilka lat, żeby dojść do wniosków, które wyciągnął by średnio rozgarnięty 7 latek po kilku dniach? xD

Widzę tu tysiące postów z narzekaniem na tindera, ale wy dalej uparcie go używacie. Tylko dlatego że iluzja, jaka tworzy brak konieczności wyjścia z domu, was omamia. Zrozumcie, że jeśli jesteście leniwymi spierdoksami to to wyjdzie tak czy siak

Zaakceptował: LeVentLeCri
Ja miałam ale usunęłam w jednym dniu
Jakiegoś gościa spotkałam, zaczął wychwalać PiS i poprostu apke usunęłam
@AnonimoweMirkoWyznania: ja w sumie mam tak samo, ale nie z tinderem a ogólnie, z nawiązywaniem znajomości, w 90% przypadków to ja muszę podtrzymywać, wychodzić z inicjatywą a ostatecznie i tak gaśnie bo dochodzę do wniosku, że po co ja mam tylko pokazywać zainteresowanie - #!$%@? jajca
@AnonimoweMirkoWyznania: Może cię to pocieszy, że faceci też tak robią.

Natomiast co do kobiet - może nie zauważasz sygnałów, które wysyłają. Wiem że kobiety nie zawsze potrafią mówić o takich rzeczach wprost, ale raczej żadna nie decyduje z dnia na dzień, że chce zerwać. Zaczyna się zawsze dużo wcześniej, są jakieś problemy, coś jej nie pasuje, słaby seks, nie dogadujecie się (zgaduję oczywiście, mogą być różne powody). Decyzja o zerwaniu zapada,