Wpis z mikrobloga

@itec: tak, zwróć uwagę na "kwadratowe gniazdo" bo są dwie wersje, jedna jest przesunieta o 45* względem drugiej. Kiedyś kupiłem tą przesunięta względem mojej i trochę głupio by się jeździło xD
@THE_FIV: przecież to ze zdjęcia jest wieloklinem.
@itec: w tanich korbach da się dokupić samo lewe ramię, w średniej klasy/lepszych nie da się. Rozważ naprawę gwintu bo to mega łatwe i trwałe. Jak byś tego nie #!$%@?ł to zawsze da się naprawić.
@itec: Chłop ma dużo roboty, dlatego Cie odesłał z kwitkiem. Sam bym tak zrobił bo roboty więcej niż można wziąć za usługę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Metody naprawy są takie:
1. Jak małe uszkodzenie to poprawiasz gwint od drugiej strony ramienia, łapiesz pedało na klej do gwintów. Gwintowniki dostępne są na allegro.
2. Holicoli: https://www.boellhoff.com/pl-pl/produkty-i-uslugi/specjalne-elementy-zlaczne/wkladki-gwintowe-helicoil.php
3. Kwestia dobrania nowej tulei, wprasowania/wklejenia jej i nagwintowania. Jak masz znajomego
@itec: popytaj na grupkach, duzo osob wymienia Tylko korbe po stronie po ktorej są blaty i im zostaje te lewe ramie, nawet ja ostatnio wywaliłem dwa lewe ramiona gdy się przeprowadzałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)