Wpis z mikrobloga

Zapytam was o coś #rozowepaski. Czy posiadanie za sobą 7 partnerek seksualnych w wieku 22 lat to za dużo?
Bo ostatnio graliśmy na domówce w taką grę ze znajomymi, której częścią jest zadawanie pytań przegranemu.
No i w moją stronę padło pytanie z iloma dziewczynami dotychczas spałem. Jak powiedziałem, że 7 to dwie koleżanki zwyzywały mnie od dziwkarzy i złapały focha ¯\_(ツ)_/¯
Trochę ich nie rozumiem. Wiem, że "7" może wyglądać na spory bagaż, ale nie uważam się za dziwkarza.
Po prostu byłem w kilku związkach, no a miałem też taki okres w życiu, gdzie byłem sam. I był to dosyć dynamiczny okres dla młodego człowieka, bo miałem wtedy 17-18 lat, więc to chyba normalne, że chciałem czerpać z życia, poznawać świat i byłem ciekawych nowych doświadczeń. Tym bardziej że będąc singlem, nie miałem żadnych zobowiązań, więc dlaczego miałbym odtrącać jakąkolwiek dziewczynę? No przyznaje, że alkohol też miał w tym swoją rolę...

A więc czy według was 7 to serio tak dużo?
I czy jeśli spotykałybyście się z chłopakiem, który odpowiada wam pod wieloma względami, ale powiedziałby wam o tych 7, które były wcześniej to dla was przekreśliłoby to waszą znajomość?
Pewnie niewiele to zmieni, ale dodam, że 4 z nich to są moje byłe, z którymi byłem w związku, a zaledwie 3 to takie poznane na imprezie, z którymi nie mam kontaktu.

Tylko proszę was o szczere opinie, bo o ile wcześniej myślałem, że większość młodych ludzi ma podobne doświadczenia, to po tej akcji trochę zaczyna mnie dręczyć sumienie XDD

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #pytanie i po reakcji koleżanek to trochę #logikarozowychpaskow

Czy OP to dziwkarz?

  • Tak, brzydzę się tobą! 37.6% (92)
  • Nie mam zdania. 9.8% (24)
  • Ciężo powiedzieć... 7.8% (19)
  • Nie, to dosyć normalne u młodego człowieka. 44.9% (110)

Oddanych głosów: 245

  • 64
@bubbs: XDDD
Wiesz, ale ja serio staram się być dobrym człowiekiem, i trochę mnie to gryzie, że ktoś może mnie uważać za świnie co wykorzystuje kobiety. A to nie tak!!!

@robertx: No niestety byczq, ale przekonałem się, że wiele z nich jednak zwraca uwagę (,)
Jedna koleżanka to się nawet ucieszyła XD bo stwierdziła że "musiałeś się nieźle wyrobić w tym czasie".
Później próbowała coś się
Czytając takie wpisy nieświadomie łapie za sznur...


@NDSS: Czemu? ()

Dla niektórych dziewczyn może to być rzeczywiście dużo, ale na pewno znajdziesz bez problemu taką, której to przeszkadzać nie będzie


@LeVentLeCri: No właśnie nie chodzi mi tak bardzo o ich zdanie o mnie co bardziej zaniepokoił mnie fakt że dużo dziewczyn może zareagować podobnie jak one. I co wtedy jeśli spotkam "tą jedyną" a ona tego
@Fistashio
Jasna sprawa, Na twoim miejscu nie przejmował bym się opinią znajomych. Kim są ci ludzie rzeczy cię oceniać?
Jeżeli tobie z tym dobrze, a dziewczyny z którymi spałeś, nie miały problemu z tym, że są tylko przygodami, to olej opinie tych znajomych i idź dalej.
@agaja: Dzięki za opinie ( )

@NDSS: Spokojnie! Jeszcze jesteś młody i masz czas :3
Najważniejsze to nie robić niczego na siłę i nie ulegać presji otoczenia! Im bardziej się starasz kogoś znaleźć tym gorzej to wychodzi bo trochę #!$%@? desperatem i je tym odstraszasz.