Wpis z mikrobloga

Mirki, sam w to nie wierzę xD

Wbiłem sobie z nudów na jakies czaty internetowe. Robię to rzadko, najczęściej dla zabicia nudy, ale dzisiaj nie o tym. Poznałem tam #rozowypasek, ktora jak dowiedziała się, że mieszkam we Wrocławiu, to krótko mówiąc wprosiła się xD Ona mieszka na jakiejś wsi 600km dalej i kupuje bilet na ciapcionga do mnie na początek sierpnia

Przerzuciliśmy się na facebooka i chyba jej się spodobałem, chociaż nie mam zbyt wysokiego mniemania o sobie. Ona według mnie warta uwagi, chociaż dość specyficzna. Trochę w kierunku emo, ale ładna i nie jest ulana. Wspomniałem jej, że mieszkam w kawalerce i mam tylko jedno łóżko to się ucieszyła. Wydaje mi się że oczekuje czegoś więcej i może będą słynne seksy. Nie pije, nie pali, nie ćpa. Ja wszystko to samo

A i mówi, że chce uciec od rodziny w wieku 18 lat, czyli za 3 miesiące. Jak będzie zrzucała się na czynsz, to zapraszam

W życiu nie zrobiłem tak szalonej rzeczy. Trochę boję się o swoje nerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 62
  • Odpowiedz
@Pomylileasnazwy: No i bardzo dobrze Miras! Nie daj się jak coś. Pytam, bo mój kolega miał podobną sytuacje, tylko że tam szła grubsza wiksa trochę, bo laska była zdolna nawet do tego, żeby go w kaszojada wrobić XD
Tak czy siak, życzę powodzenia!
  • Odpowiedz
@Pomylileasnazwy: W sumie dobry deal. Ty jej pomożesz spierdzielić ze wsi, jak będzie pracować i się dokładać to czemu nie. Ty pokorzystasz , "odblokujesz" się trochę w relacjach z dziewczynami i wszyscy będą zadowoleni. Tylko w dziecko się nie #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@Ukodowany: @levusek1992: nareszcie jakieś mądre słowa, a nie że zostanę betabankomatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziewczyna praktycznie od razu jasno powiedziała czego oczekuje, bez żadnych "podchodów". Przyjeżdża do mnie między innymi dlatego żeby sprawdzić, czy będziemy do siebie pasować. Nie ukrywam, podoba mi się, że będę kogoś miał w mieszkaniu, bo od 5 miesięcy jestem sam i troche zaczynam popadać w paranoje xD

@carnaval: łosia,
  • Odpowiedz
@Pomylileasnazwy: Osiemnastolatka to powinna o skończeniu szkoły myśleć wg mnie ale ja jestem już stara i pewnie się nie znam. Chętne opuszczenie rodzinnego grajdołka w tak młodym wieku też nie brzmi dobrze. Ale pobzykasz, to na stówę ;)
  • Odpowiedz