Wpis z mikrobloga

Mirkowie, poszukiwany misiowóz dla płci wymagającej tapetowania, do 30-35k
W sumie nie mam koncepcji co można kupić w tych pieniądzach, do rozważenia jest wszystko, tyle że auto będzie musiało być kupione na f/vat.
Z wymagań, to preferowany napęd na wszystkie koła bądź przednią oś, ale rwd też ujdzie
Fajnie by było jakby był automat
Paliwo w sumie mało istotne
Najbidniej tak ze 150 koni, żeby można było wyprzedzić zaprzęg konny bez obawień #pdk
No i żeby był ładny ( ͡° ͜ʖ ͡°) (tak się pani właścicielka określiła) więc jakieś casualowe ople czy piżdżoty raczej odpadają

Natomiast kluczowym elementem jest niezawodność silnika i sprawdzona konstrukcja. Ja to będę serwisował, nie chcę mieć problemów, już się wystarczająco długo #!$%@?łem z subaru i upg :)

Ze wstępnych oględzin na olx w oczy rzuciły się przyszłej posiadaczce auta takie jak Alfa Romeo Brera(z gamy silnikowej to właściwie tylko 1.9jtdm), Infiniti FX, jeden egzemplarz Juke'a w wersji Nismo, różnej maści Audi
Macie jakiś pomysł?
#kupautozmikro #motoryzacja #samochody #kiciochpyta
Tarzan_boj - Mirkowie, poszukiwany misiowóz dla płci wymagającej tapetowania, do 30-3...

źródło: comment_1595580917YBvlNn2Bofp0Vz8q1KAmyZ.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Tarzan_boj: Alfa nie nadaje się dla kobiety, bo przy tym aucie trzeba ciągle sprawdzać płyny, dolewać olej do silnika itd, i jak nie masz garażu to rdza zeżre auto w 3 lata.
  • Odpowiedz
Z wymagań, to preferowany napęd na wszystkie koła bądź przednią oś

więc jakieś casualowe ople czy piżdżoty raczej odpadają

Natomiast kluczowym elementem jest niezawodność silnika i sprawdzona konstrukcja


@Tarzan_boj: Civic VIII 1.8 z końca produkcji. Wygląd "niecasualowy" + wolnossąca benzyna. Niestety tylko 140 koni, ale całkiem fajnie się zbiera. Jedyny minus tego auta to słaba widoczność do tyłu (ale chyba we wszystkich poza biedawersjami są czujniki).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tarzan_boj: brera jest wielkości forda mondeo w combi, a w środku mniej miejsca niż w peugeocie 206... Jeżeli oczekuje minimum praktyczności, to nie z tym samochodem. Do miasta też kiepski.
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: rozrzut, bo warto wszystkiego spróbować ¯\_(ツ)_/¯
śmigała zwykle dużymi sedanami, kombi i w gruncie rzeczy nie potrzebuje takiego auta, ale skoro się podoba, to czemu nie xD
@Czaajnik z praktyczności potrzebuje tylko miejsce na neseser i swoje cztery litery

Z propozycji wjechało jeszcze nowsze audi TT, ale nie wiem, czy ten budżet się zepnie, do tego Nissasn 350Z też jej się podoba, podobnie z resztą jego odpowiednik w infiniti
  • Odpowiedz
@Tarzan_boj Juke - OK, alfy mają naloty zdrowe więc fajny silnik ale osprzęt może wymagać napraw. Infinty - fajny ale bez LPG to będzie widać w budżecie domowym ile to jara.

Dodam od siebie.. Abarth 500 - jeździłem i jest to ku**a petarda, miał 180 koni i miałem wrażenie że mój 220 konny dailycar przy tym to ma może ze 75HP XD tak to zapierdziela, zawias i hamulec spełnia wymagania najbardziej wysublimowanych
  • Odpowiedz