Wpis z mikrobloga

Siemano,

Jak ktoś ma za dużo wolnego czasu a za mało kasy to szukam z dwie osoby do rozwalenia mieszkania (płytki, podłoga, trochę gruzu z kawałka ściany) robota prosta jak budowa cepa, wpadacie do mieszkania, robimy #!$%@? młotami, wiertarami i innymi cudami techniki, wywalamy wszystko do kontenera i po robocie, ile dni się zejdzie tyle się zejdzie ogólnie przewiduje roboty na 2/3 dni, płacę 200 zł dniówki, robota około drugiego tygodnia sierpnia, konkretne dni do ustalenia, Warszawa.

Dniówka = dopóki masz siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak już musicie chlać na robocie to browara postawie, żarcie też mogę, ogólnie luźna atmosfera, młody dynamiczny zespół ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warszawa #damprace #remontujzwykopem
  • 35
@Vladimir_Kotkov Wie bo to ja jestem wlascielem ( ͡º ͜ʖ͡º) Co do dni to wszystko jest możliwe, na razie czekam na dostawy sprzętów, materiałów oraz informacje od majstra który ma później wszystko kłaść, do niego muszę dostosować czas zrobienia rozwałki żeby wszystko gładko poszło. Na ten moment wiem, że połowa sierpnia to przybliżony termin więc jakoś początek drugiego tygodnia sierpnia trzeba zacząć rozwałkę.
Uprzedzając pytania, nie mam firmy budowlanej, nie oferuje pracy na dłużej, remontuje moje prywatne mieszkanie i po prostu chcę żeby ktoś pomógł z wyniesieniem starych gratów z mieszkania (demolki nie musisz robić, byle znieść na dół), mieszkanie na 5 piętrze, blok ma dwie windy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pirat_Brodacz: kurcze, mam nadzieję że kogoś znajdziesz za tę kase skoro to robisz prywatnie ale z tego co wiem to jednak 600zl na osobę za taką robotę to trochę mało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pirat_Brodacz: W imieniu sąsiadów błagam - zaczynajcie robotę chociaż od 09.00. Ja od tygodnia mam taką ekipę nad sobą i #!$%@? litości nie mają. O 08.01 już udar mi #!$%@? po mózgu (°° Myślę nad wynajęciem hotelu.