Wpis z mikrobloga

Siemano,

Jak ktoś ma za dużo wolnego czasu a za mało kasy to szukam z dwie osoby do rozwalenia mieszkania (płytki, podłoga, trochę gruzu z kawałka ściany) robota prosta jak budowa cepa, wpadacie do mieszkania, robimy #!$%@? młotami, wiertarami i innymi cudami techniki, wywalamy wszystko do kontenera i po robocie, ile dni się zejdzie tyle się zejdzie ogólnie przewiduje roboty na 2/3 dni, płacę 200 zł dniówki, robota około drugiego tygodnia sierpnia, konkretne dni do ustalenia, Warszawa.

Dniówka = dopóki masz siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak już musicie chlać na robocie to browara postawie, żarcie też mogę, ogólnie luźna atmosfera, młody dynamiczny zespół ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warszawa #damprace #remontujzwykopem
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@bluberr to ile mam zapłacić za wyniesienie paru gratów z mieszkania? Tu naprawdę nie ma duzo roboty a 95% z niej to "wziąć deski pod pachę znieść na dół powtórzyć 30 razy", nie oczekuje ludzi z inżynierem czy sprzętem do demolki, demolka to też za duże słowo bo są trzy pokoje z deskami, kuchnia i łazienka z płytkami i pare drzwi do pokoi do wyniesienia.
  • Odpowiedz
  • 1
@Carlit0 tu je polska to się złotówkami płaci, niektórzy nawet połowy z tego co zaproponowałem na normalnym etacie nie zarabiają, bez przesady, najpierw chciałem zulom spod sklepu proponować ale stwierdziłem, że pociąg do alkoholu może zniweczyć całą robotę
  • Odpowiedz
  • 0
@Turbator no jasne rozumiem, u mnie też mnóstwo ludzi robiło remonty w różnych godzinach i naprawdę ciężko do wszystkich się dostosować a im szybciej się zacznie i dłużej się w ciągu dnia będzie robiło tym szybciej wszystko się skończy, wolę z dwa tygodnie budzić się o 8 i mieć spokój na kolejne 10 lat niż przez 3 miesiące słyszeć napierdzielanie za ściana bo ktoś ma tyle czasu robotę rozłożył
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pirat_Brodacz: ile cię wyjdzie za kontener? Ostatnio robiłem coś podobnego, też w prywatnym mieszkaniu i bardziej opłacało się wynająć dostawczaka na jeden dzień i oddać do PSZOKu. Ogarnij sobie wózek na pewno, żeby nie nosić worków/wiader, tylko zwozić.
  • Odpowiedz