Wpis z mikrobloga

@FlimboQuest: wystarczy mieszkać na wsi, gówniakiem z mleczakami byłem i uczyłem się pisać i czytać i ni uja mnie nie zdziwiło że babcia umarła "no była stara i chora"
śmierć jest tam na każdym kroku, zabija się kurę na niedzielę, świniaka na kiełbasy, potem na podwórku wisi taki rozpłatany na krzyżaku, zabija się masowo owady i inne szkodniki, myszy, szczury. Koty i psy giną od chorób i wypadków bo na wsi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@FlimboQuest: ja też jestem za. Mówienie kaszojadom bo śmierci jest potrzebne. do tego równie dobrze mogli poruszać kwestie tego jak się zachowywać na cmentarzu, bo nie raz widziałem kaszojady draże #!$%@? i biegające po cmentarzu, których madki miały #!$%@?.
Z szacunku dla innych odwiedzających gowniak powinien wiedzieć jak się zachować, a że jest dzieckiem które karyna ma w dupie to nawet nie wie że źle robi.
@FlimboQuest: to nie o to chodzi, tylko o fakt,że musi być CEREMONIA. Że trzeba opłacić miejsce na kościelnym cmentarzu (2000pln) zapłacić księdzu i za msze ( 1000 pln) za kamień nagrobny ( 1000 pln ), za wjazd na cmentarz (300 pln ) za przygotowania do ceremonii ( 1500 pln ) i. t. .d. Dzieciom się nie mówi kwot - ale tylko wymienia, co być musi na pogrzebie. Indoktrynacja od dziecka (