Wpis z mikrobloga

@kupkesobieciagne: ojej, a przy kupnie za gotówkę ominiesz spadek wartości? Do tego jeszcze nic nie odpiszesz. Mało czy nie mało, ale przedsiębiorcom się to opłaca, po co płacić tyle podatków jak zawsze masz możliwość trochę tych pieniędzy wydać na siebie i cieszyć się nowym autem, jak tak szerzej na to spojrzeć to używanie aut jest tańsze niż posiadanie.
@koleszka2000: Ja nie hejtuje leasingu, jak hejtuje kupno nowego gównosamochodu ogólnie. Jestem przedsiębiorcą i ni uj nie opłaca mi się brać nowego auta.

Zawsze jeżdżę używanymi rzadkimi sportami, na których zwykle co 2-3 lata zarabiam + porządnymi używanymi premium, na których tracę grosze.
@kupkesobieciagne: no to pod tym względem masz rację, sam też prowadzę działalność i również uważam, że lepiej wziąć 2-4 latka bo właśnie wtedy jest największy spadek wartości. Z drugiej strony, jak kogoś stać i ma ochotę jeździć nowym autem z jakichś tam względów to czemu nie, są różne punkty widzenia a nie wszystko w życiu przeliczymy na pieniądze hehe