Wpis z mikrobloga

jest pantoflem i się boi różowej która mu zabrania być sobą - teraz tylko dzieci i do tyrki śmieciu.

@enforcer: o #!$%@?, chyba wykop wszedł mocno XD
Przecież nie znasz kontekstu tego zdjęcia ani nie masz pojęcia co sobie myślał patrząc na gablotkę lol
  • Odpowiedz
@splenders: No dokładnie. Napierdzielam z synem i córka w minecraft dungeons, mamy 68-72 lvl syn ma 5 lat wiec trochę kampuje ale ogólnie wpozo. Ogólnie trzeba się przerzucić na platformówki, slashery albo dungeon crawlery. A po 21 to już co się chce
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, czy wyście z #!$%@? na łby pozamieniali? A co za problem jedno z drugim połączyć? #!$%@?, sam mam dwie córki i nie wiem w czym problem. Wiadomo, że nie można już #!$%@?ć 24 h/dobę ale bez przesady.


@splenders: Dzieci są różne. Moje już mają swoje lata, a dopiero od niedawna przesypiają całe noce. Młodsza to prawie nigdy nie spała i nie śpi dłużej niż 7-9 godzin ( ͡°
  • Odpowiedz
@enforcer: Smutny to był widok na mojej pierwszej stancji. Zamieszkaliśmy u młodego małżeństwa z dzieckiem a ojciec zamiast zająć się płaczącym dzieckiem siedział obok i #!$%@?ł w simsy
  • Odpowiedz
bo jest pantoflem i się boi różowej która mu zabrania być sobą - teraz tylko dzieci i do tyrki śmieciu.


@enforcer: Cały system społeczno-małżeński w krajach szeroko pojętego zachodu i polski tworzy system pantoflowy. Facet wie, że przy rozwodzie jest przegrany na wielu poziomach. - generalnie kobieta ryzykuje mniej przy rozwodzie. Więc w efekcie trudno się postawić. Oczywiście można i wielu to robi ale koszty są ogromne.
  • Odpowiedz
@enforcer: bez czytania komentarzy zgaduję, że wykopki się zesrały tekstami "pantofel", "było kaszojada nie robić", "po #!$%@? zalewał formę jak go nie stać" etc. Teraz przescrolluję czy miałem rację. xD
  • Odpowiedz
@enforcer: Kto dzisiaj w ogóle kupuje pudełkowe gry? Gościu oblukał sobie co tam nowego wyszło i poszedł dalej ¯\_(ツ)_/¯ Coś mu wpadło w oko, to kupi na promocji w PS Store.
  • Odpowiedz
  • 2
@enforcer: Kto dzisiaj w ogóle kupuje pudełkowe gry? Gościu oblukał sobie co tam nowego wyszło i poszedł dalej ¯_(ツ)_/¯ Coś mu wpadło w oko, to kupi na promocji w PS Store.


@vasper Pudełkowe można sprzedać czy z kolegą się wymienić. Sport plus.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@splenders: #!$%@? dokładnie to samo chciałem napisać. Przecież można mieć dzieci i grać w gry. Ci debile nawet tego nie sprawdzają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz