Wpis z mikrobloga

@contepartiro: ja zaczynałem swoją przygodę z cateringiem z Dzień dobry catering. Pierwszy miesiąc ok, później jakość poleciała na łeb na szyję. Kolejno, za namową koleżanki wziąłem after-fit i tutaj już było ok, ale zdecydowanie drożej. Miesiąc bez weekendów wyszedł mnie ponad 1300 PLN.
@contepartiro siedzę w pudełkach od 4 lat tworząc dietly.pl i wygląda to tak:
1. 2k kalorii za mniej, niż 50 PLN - możesz mieć szczęście albo nie. W tej półce cenowej mało cateringów mierzy dokładnie składniki i pilnuje kaloryczności. Dodatkowo raczej nie nastawiaj się na dużą ilość warzyw i lepszych jakościowo składników (kasze, mięsa poza kurczakiem, ryby). Dodatkowo ( zależy od firmy i okolicy), to różnie bywa z dostawami. Generalnie masz jakieś
@contepartiro: opinię można u nas wystawić wyłącznie jeśli złożysz, opłacisz i zrealizujesz zamówienie w konkretnej firmie i/lub jesteś zalogowany do panelu klienta. Dzięki temu nie ma u nas opinii z przypadku. I teksty w stylu "A to ocena od konkurencji" u nas nie przechodzą :)
AfterFit jest na dietly.pl bodaj od roku, a Maczfit niespecjalnie się śpieszy, żeby dzielić się z nami prowizja od sprzedaży :)
@contepartiro: jak nie musi być koniecznie z Wrocławia, tylko może być z dowozem do Wrocławia to osobiście polecam Active Kitchen - dieta sportowa 2000 z dowozem wyjdzie Ci 54zł/dzień. Są też na Grouponie więc pierwsze zamówienie do przetestowania możesz mieć znacznie taniej.
@Happy_Aye: Ja w tej chwili go biorę i w tym miesiącu ze zniżkami i zwrotem od Visy wyszła mi cena 58 zł za dzień. Jedzenie super i sobie chwalę. Jakby ktoś korzystał to po wpisaniu kodu tri708155 dostaniecie 5% rabatu