Wpis z mikrobloga

#randkujzwykopem #modameska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #randki #ubierajsiezwykopem #tinder #niebieskiepaski
Dobre na letnią randkę? Ja 28 lat, ona 25. Spacer, kawiarnia.
zarazstadpojde - #randkujzwykopem #modameska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #podr...

źródło: comment_1595871268O7hYYRRzu6WyINbbUd2hyP.jpg

Pobierz

Dobre na letnią randkę? Spacer, kawiarnia.

  • Różowa - rewelacja! 5.4% (199)
  • Różowa - może być (napisz co na nie) 7.1% (262)
  • Różowa - tragedia! (uzasadnij) 5.5% (203)
  • Niebieski - rewelacja! 11.5% (426)
  • Niebieski - może być. (napisz co na nie) 37.4% (1382)
  • Niebieski - tragedia! (uzasadnij) 33.0% (1219)

Oddanych głosów: 3691

  • 187
  • Odpowiedz
@zarazstadpojde: jest okej miras, ty masz po prostu brzuszek i dlatego gorzej się na tobie ten outfit prezentuje. Ładnym we wszystkim ładnie, mniej ładnym już trochę ciężej w życiu jest. Tutaj koleś też ma koszulę z długimi rękawami którą sobie podwinął, szorty (które są tylko dla chłopców przecież) i ten nieszczęsny "cieżki" pasek. Co prawda ma ciemny kolor skóry, ale to było pierwsze co znalazłem.
vertebrae_verae - @zarazstadpojde: jest okej miras, ty masz po prostu brzuszek i dlat...

źródło: comment_1595876522IE5iigI1POl9VDt7FTWzwr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wydaje mi sie ze koszula i spodenki za duze.
Slabe barki i ramiona, powinieneś znacznie lepiej dobierać góre.
Bierz coś z Slim fit.
Koszula taka bez wciagania w spodenki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vertebrae_verae: nie pisałam, że na w długich przyjść latem.
Pisałam, że dla mnie połączenie gołych kostek i spidenek przed kolana wygląda dla mnie okropnie.

Po pierwsze - to, że mi się nie podoba, nie znaczy, że ktoś nie może się tak ubrać.
Problemem by było jedynie wtedy, gdyby ubral się w ten sposób mężczyzna, z którym ja bym była umówiona.
Po drugie - wydaje mi się, że pomiędzy takim doborem stroju,
  • Odpowiedz
  • 0
@zarazstadpojde

Jest ok. Koszula nie pasuje trochę bo jest z grubej faktury o ile dobrze widzę. Ta pasuje do długich spodni. Załóż jakąś koszulę lnianą cienką lub inną cienką i gitówa.
  • Odpowiedz