Wpis z mikrobloga

#randkujzwykopem #modameska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #randki #ubierajsiezwykopem #tinder #niebieskiepaski
Dobre na letnią randkę? Ja 28 lat, ona 25. Spacer, kawiarnia.
Pobierz
źródło: comment_1595871268O7hYYRRzu6WyINbbUd2hyP.jpg

Dobre na letnią randkę? Spacer, kawiarnia.

  • Różowa - rewelacja! 5.4% (199)
  • Różowa - może być (napisz co na nie) 7.1% (262)
  • Różowa - tragedia! (uzasadnij) 5.5% (203)
  • Niebieski - rewelacja! 11.5% (426)
  • Niebieski - może być. (napisz co na nie) 37.4% (1382)
  • Niebieski - tragedia! (uzasadnij) 33.0% (1219)

Oddanych głosów: 3691

  • 187
Wszystko zależy od tego w jaki sposób chciałbyś to ugryźć. Jeśli celujesz w styl preppy, faktycznie mogą być konieczne mokasyny/buty żeglarskie. Jeśli nie zależy Ci na zawrotnej formalności, pobaw się koszulą - wypuść ze spodni (jeśli nie jest przesadnie długa), rozepnij jeszcze jeden guzik przy kołnierzu, podwiń bardziej rękawy, możesz nawet spróbować odpiąć kołnierzyk z formy button-down i zobaczyć jak będzie leżeć. Jeśli to len, nie sądzę żebyś dostał ją w bardziej
@zarazstadpojde: Hej,
1). spodenki są za duże, chyba że to regular fit, ale mimo wszystko kłóci się to z lookiem na francuskiego amanta, generalnie mimo wszystko polecam jednak długie spodnie do koszuli
2). koszula też jest niedopasowana, ale plusik za to, że nie ubrałeś takiej z krótkim rękawem
3). Pasek się gryzie z tym co masz na sobie, zarówno kolorem, jak i stylem, trochę wygląda, jakbyś skończył zmianę w nadleśnictwie.

Pytałeś
@zarazstadpojde: jest okej miras, ty masz po prostu brzuszek i dlatego gorzej się na tobie ten outfit prezentuje. Ładnym we wszystkim ładnie, mniej ładnym już trochę ciężej w życiu jest. Tutaj koleś też ma koszulę z długimi rękawami którą sobie podwinął, szorty (które są tylko dla chłopców przecież) i ten nieszczęsny "cieżki" pasek. Co prawda ma ciemny kolor skóry, ale to było pierwsze co znalazłem.


@vertebrae_verae: No ja #!$%@?. Masz
@zarazstadpojde: dobrze wyglądasz, coś tam niby można by było zmienić, ale ogólnie jest naprawdę git. Po prostu rozpieprza mnie jak ktoś pisze tutaj, że koszula troszkę za szeroka, pasek mógłby być inny, buty nie do koloru paska, itd. 3/4 ludzi co tutaj komentuje pewnie chodzi w jakichś zwykłych ciuchach, rozciągniętych koszulkach, pewnie nawet z dziewczynami nie gada, a nagle stają się stylistami xD.

A ci co zaznaczyli, że masakra to raczej