Wpis z mikrobloga

Zalej kraj falą ukraińców

Prowokuj wielkie pańśtwo do wojny

@Adam_Prosty:
- Napadać sąsiedni kraj, herr Rusek, ale już!
- Nie, nie, praszu...

Klasyk, biedna rosja od setek lat prowokowana - istnieniem narodów europy wschodniej. Niech dadzą jej spokój bo ona nie chce się #!$%@?ć a musi. No i drugi klasyk - panie sekretarzu generalny, my nie czytali, podpisali a tera trzeba wpuszczać xD
O jakie atomowe mocarstwo chodzi? Ivan już sprzedał części z atomówek za wódkę, nie mamy się czego bać


@Denaturovsky: a czy ja mówię że masz się czegokolwiek bać?
od tego czego się trzeba bać to jest telewizja
masz się bać że srajtaśmy zabraknie, makaronu albo paliwa... nowego wirusa kaszlu, globalnego ocieplenia.... ale to nie ja Ci o tym mówiłem :)
@PrzeKomentator: @prawda_w_moskwie @Grzesiok @timeofthe @Dziadek_z_Wermachtu_DT

ciasne (sprane przez media) umysły są tak zaprogramowane że każdego kto krytykował działania rządu w temacie pandemii nazywały szurem, płaskoziemcą, wieśniakiem bez szkoły co żółte napisy ogląda... *

a teraz ciasne umysły kazdego kto pisze cokolwiek o wojnie wyzywają od ruskich agentów...

jesteście jak piesek pawłowa.. słyszy dzwonek pojawia się piana na pysku

ja nadal nie moge uwierzyć jakim cudem jesteście tak łatwo programowalni :)
AdamProsty - @PrzeKomentator: @prawdawmoskwie @Grzesiok @timeofthe @DziadekzWermachtu...

źródło: mor

Pobierz
kazdego kto pisze cokolwiek o wojnie wyzywają od ruskich agentów...


@Adam_Prosty: a ja cię wyzywam od ruskich agentów?
Oświecony roztropku, który w swym oświeceniu zapomina że Rosja nigdy nie potrzebowała żadnych prowokacji i spisków NWO by gnębić, napadać, okupować, sabotować i straszyć nas i inne narody Europy Wschodniej.
Wojna to pokój (jak w 1920 i '39)? Podrzucanie nam Ahmedów pod Białorusią, neostalinizm, codzienne groźby i rewizjonizm to też efekt mojego "zniewolenia"?
prawdawmoskwie - > kazdego kto pisze cokolwiek o wojnie wyzywają od ruskich agentów.....

źródło: 7b1b6675fca54048367847208a20e705dfa871721e6058dfc52cc45fb5ea9484

Pobierz
podstawa dezinformacji - dyskredytacja źródeł informacji


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:

kto zmusił "źródła informacji" do pokazywania tych pajacy?
przecież bardziej nie da się stracić zaufania niż pokozując przez 2 lata takie kłamstwa...

podsunął ich ruski agent ???

macki ruskich agentów kontrolują wszystkie media w PL?
czy ty jesteś przy zdrowych zmysłach?

(ostatnie to pytanie retoryczne... wiem że nie ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Adam_Prosty - >podstawa dezinformacji - dyskredytacja źródeł informacji

@ZapomnialWi...

źródło: comment_1672223000Qh69F3Vyzsu9L7YoHNwyFj

Pobierz
A jakbyś nie ogarnął i ty, to mała podpowiedź: ile to jest 0.3% populacji Polski?


@aegispolis:

jak byś nie ogarnął to zgoogluj co to jest IFR (infection fatality rate)
czym to się różni od PFR (population fatality rate)

a potem się zastanów czy mnożenie IFR przez 37 mln jest właściwym działaniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)