Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Croce: a co ma wiarygodność informacji medialnej do faktu, że socjalizm nie działa?

Ja mógłbym ci teraz zarzucić, że nie widzisz zła w nieowolnym oprogramowaniu, co cię stawia jeszcze gorzej, bo nie dostrzegasz faktów, nawet kiedy siedzisz przed nim (komputerem). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co ma wiarygodność informacji medialnej do faktu


@pyroxar: ma tyle, że jedno i drugie wymaga kompetencji w przetwarzaniu informacji z otoczenia, głównie właśnie medialnych. Chociaż z drugiej strony masz rację, że rozprzestrzenianie fejków często jest motywowane czym innym niż tym, że ktoś sobie przeczytał i uznał że to na pewno prawda

nawet kiedy siedzisz przed nim


@pyroxar: nie miałem styczności z Windowsem od wielu lat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Croce: ale przed komputerem napisałem. Na pewno używasz jakiego niewolnego softu. A sam twierdzisz, że kontorla przez niewolny soft to nieprawda.

Mało kto przetwarza informacje medialne, to jest na zasadzie autorytetu. To ich praca, dawać rzeczowe i prawdzie wiadomości.

Gorzej na wykopię, bo to portal tworzony przez użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak idę do mechanika, to nie weryfikuje jego pracy, ufam, że hamulce wymienił dobrze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Croce: tu jest ciekawy film o tym, jak rzetelnie TVN robi czasami swoje reportaże. Obejrzyj 10 minut.

Bo teraz należałoby poddać w wątpliwość zdolność oceny informacji widzów TVN.

Oni już wielokrotnie kłamali, czy to o nachodzcach czy na inne tematy. Sam jak widzę ich materiały, to ocierają się o manipulacje, zwykle to po prostu narzucanie swojej narracji na fakty i sytuację przedstawione.