Wpis z mikrobloga

@reddin: EPI - jakaś wieś pod Piotrkowem Trybunalskim. To obrazuje ogólny poziom wiedzy przepisów ruchu drogowego wśród imigrantów. Wjedzie taki do większego miasta, coś #!$%@? i jeszcze będzie uważał, że ma rację.
ale co on ci tutaj zrobił bo nie wiem, to ty się #!$%@?. Jak się czujesz zagrożony to na #!$%@? jeździsz wielopasmówką? #!$%@? na ścieżkę albo na tor wyścigowy.


@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: To nie ja jadę. Podaj przepis który zabranie jechać rowerzyście po PUBLICZNEJ drodze ( ͡º ͜ʖ͡º) jak nie pasuje ci pord to sam #!$%@? do Taxi, albo pociągu, autobusu, lub kup sobie helikopter.
To o #!$%@? Ci chodzi w tym wpisie? Gościu ryzykuje życiem i ma sprute ze za blisko niego jeżdżą. Co z tego ze ma racje, w kostnicy tez będzie miał, jednak już nie będzie taki wyszczekany.


@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: Podaj przepis który zabranie jechać rowerzyście po PUBLICZNEJ drodze ( ͡º ͜ʖ͡º) jak nie pasuje ci pord to sam #!$%@? do Taxi, albo pociągu, autobusu, lub kup sobie helikopter.
reddin - > To o #!$%@? Ci chodzi w tym wpisie? Gościu ryzykuje życiem i ma sprute ze ...

źródło: comment_15961170350lWGCGDgIve3VSg3mI1pAw.jpg

Pobierz
ja przy zderzeniu z samochodem mam szanse, ten jegomość z filmiku nie ma żadnych. Sam Jeżdżę rowerem ale bym nie wpadł na pomysł żeby wbić na trasę szybkiego ruchu. Nie widzisz różnicy? To powodzenia w kolizjach


@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: To nie jest misiaczku trasa szybkiego ruchu to jest krajówka i nie ma nikt w obowiązku jechać samochodem, ale za to jest obowiązek przestrzegania PoRD a jak nie pasuje to możesz sobie helikopter kupić.
Dalej nie rozumiesz. Co z tego ze to jest krajowka?


To, że można tam jechać rowerem.

Co z tego ze masz racje?


To, że można tam jechac rowerem.

Zabije ci ktoś i nic ci z kodeksu drogowego.


Piszę ci duszku straszaczku, że jak TIR jebnie w osobówkę to tez można zginąć. Dlatego jest PoRD dla wszystkich.

Masz prawo jazdy w ogóle czy tak #!$%@? bez sensu o jakichś przepisach?


Mam prawo jazdy
xD masz prawko? Nie sadze. Przypominasz mi po tekstach takiego jednego Pawełka.


Jak smółkę robiłeś to ja prawko już miałem.

@sargento: kamaz ma także w dupie rowerzystów także wiesz :)


I inne kamazy.

Ja wam próbuje wbić do łba, ze sobie jeździjcie pedalaże gdzie chcecie. Jednak w końcu ktoś was zabije i będzie koniec żali o kodeksie drogowym w internatach. Wasze pedały wasza sprawa.


@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: Nie zesraj się, staram ci
xD nie w tej bajce kolego


@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: Nie jesteśmy kolegami. Oraz myślisz się, żyjesz w petro nautycznej bańce, wydaje ci się, że coś poza wykopem znaczysz, ale prawda jest taka, że świat się zmienia a jak ktoś się nie potrafi dostosować to źle się to dla niego kończy i zostaje na marginesie #!$%@?.

PoRD typie, albo kup se helikopter i przestań #!$%@?ć.
myślisz się, żyjesz w petro nautycznej bańce, wydaje ci się, że coś poza wykopem znaczysz, ale prawda jest taka, że świat się zmienia a jak ktoś się nie potrafi dostosować to źle się to dla niego kończy i zostaje na marginesie #!$%@?.


@reddin: No np. Pedalarze xD poza wykopem znaczę tyle, ze mogę się z tobą przegadywac w bezsensownej dyskusji, bo to nie ja zginę na ulicy tylko ty xD