Wpis z mikrobloga

@Jaroslaw_Keller: Nie miałem nigdy problemu z wysyłką w centrumrowerowe. Zazwyczaj na następny dzień towar był.
Z kolei więcej zamówień w rowertour już nie złożę. Dwa tygodnie czekałem na sprzęt, który teoretycznie był na magazynie. Kontakt słaby. Sprawdź jeszcze rowerplus tam też działają bardzo sprawnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuraku: zgodzę się. Zamawiałem w sobotę a paczkę przygotowali już w niedzielę. Wlasnie rowertour ma w zwyczaju zbierać paczki i załatwiać kuriera dwa razy w tygodniu
@Jaroslaw_Keller: Zamawiam od lat z tego sklepu i trochę pieniędzy tam już zostawiłem. Nigdy z niczym nie miałem problemu. A jak kupujesz dużo to i ceny negocjowalne, które i tak są dosyć niskie. Obsługa zna się na rzeczy, doradzi i wie co sprzedaje. Zwroty, gwarancje wszystko szybko i sprawnie. Serio nie miałbym się czego przyczepić nawet jak bym bardzo chciał.
@Jaroslaw_Keller: RowerTour właśnie ma jakąś ostrą czkawkę.
Zamówiłem w niedzielę, w środę się przypomniałem, dziś dopiero dostałem odpowiedź i parę godzin później info o numerze przesyłki (ale jeszcze czeka na nadanie). Od czasu mojego zamówienia zgarnęli już 3 negatywy na Allegro.

Co do "Centrum" to pracuje świetnie, trzy zamówienia w ostatnich miesiącach, trzy razy paczka nadana w ciągu kilkunastu godzin. Z niskimi cenami nie do końca się zgodzę, ale nie zabijają,