Wpis z mikrobloga

Tydzień temu pierwszy raz w życiu wziąłem pixe. Nie będę się rozpisywał jak cudowne to było...
Zastanawia mnie tylko jedna kwestia, a mianowicie ziomek, który ogarnął mi owy narkotyk powiedział, że nie ma co się napalać bo działa on tylko 3/4 razy do roku, więc trzeba robić spore przerwy. Czy to prawda? Nie powiem, bardzo mi się spodobało ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście nie ładowałbym co tydzień ale nie powiem za miesiąc np. uczciłby koniec wakacji takim akcentem xD
#mdma #narkotykizawszespoko
  • 18
@prawieCHAD:
To nie do końca prawda bo zadziała przy częstym używaniu, ale serotonina której wyrzut powodują piguły wolno się regeneruje i dlatego zalecane jest zażywanie w odstępach 2-3 miesięcznych. Częstsze branie może sprawić że magia zniknie to raz a dwa że możesz sobie zepsuć układ serotoninowy. Ogólnie polecam emke brać przy naprawdę wyjątkowych okazjach aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@GrowEatAndTrip: @prawieCHAD: tu ci napisał 100% prawdy, ja sobie zepsułem łeb pigułami i ich nie biorę bo jadłem ich całkiem sporo dłuższą chwile i ja nie odczuł bym 1/5 twojej euforii nawet jakbym zamknął licznik serotoninowy i wyczyścił cały zapas jej w organizmie a ty byś kulturalnie tylko 100mg mdma wrzucił. Do tego przez nie mam różne problemy ze snem.
A ziomek chciał cię chronić przed zostaniem takim zpigułowanym gnojem
@prawieCHAD: poza brakiem własnego neuroprzekaźnika, dodałabym jeszcze uzależnienie behawioralne. Jak ma być ta sama magia jeśli bierzesz co imprezę? Pomijam fakt, że możesz nie wiedzieć też, co realnie bierzesz i wylądować na OIOM lub cmentarzu.

No i słabo to wygląda po prostu, jak staniesz się tacy jak niektórzy ludzie na imprezach :/
@Kerrigan: pigułami można szybko się załatwić kiedyś w gimnazjum całe ferie jedliśmy piguły jednego wieczoru zjadłem chyba 4 i mnie przerosło prawie nekrolog później przez miesiąc czasu dochodziłem do siebie nie poznawałem własnego domu :D ale warto było
@preczzbotamipisowskimi:
Nie koniecznie patologia, kilka lat wstecz jeszcze nikt się nie interesował bezpieczeństwem podczas ćpania xD
A szczególnie jak to wiek gimnazjalny to pewnie nawet nie kojarzyli że to może zaszkodzić tak na prawdę, wtedy każdy jest nieśmiertelny, a szczególnie jak się nie wie że się przekroczyło dawkę śmiertelną z 4 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na szczęście teraz już się trochę ludzie z BHP ogarnęli (