Wpis z mikrobloga

Ktoś z Was biega może na keto i jakie macie odczucia?

Ja biegam ostatnio mały kilometraż + przebieżki.
Przed ostatnią kontuzją, która miała miejsce na samym początku maja, udało mi się na treningu zrobić 3km w tempie ok. 4:10 - 4:20, co uważam za super wynik jak na tempo treningowe. Był to bieg po prawie tygodniu od ostatniego, ale z własnego doświadczenia kojarzę, że jeśli po regeneracji kilkudniowej poprawiam wyniki to potem je utrzymuje.

Jak to wygląda u was? Jakieś doświadczenia, odczucia?
Lepiej wam się biegało na węglach? Ktokolwiek na keto regularnie biega?

#keto #bieganie
  • 12
@n3sta: tzn. mi się akurat całkiem spoko biegało, przynajmniej przed kontuzją, czyli kwiecień maj, kiedy nie narzucałem sobie restrykcji kalorycznych.
Teraz chcę trochę sadła zrzucić i rzeczywiście czuć trochę brak siły biegowej, ale to imo normalne na deficycie, bo i na węglach z deficytem miałem podobnie.
Po moich sugestiach zwiekszyl ilosc T w stosunku do B >2, ale usunal swoj wpis, chyba...


@NooB1980: najgorszy rak w internecie, namęczysz się żeby odpowiedzieć takiemu, a tamten zamiast podziękować i zostawić gdyby ktoś miał w przyszłości podobne pytania to usuwa, bo myśli, że siara, że jak można o takie rzeczy pytać. Na #programowanie to rak ale nie tylko tam jak widać