Wpis z mikrobloga

mirki, kupiłem sobie #hulajnogaelektryczna z #gearbest i po zapłaceniu mam informacje: "For your safety, we contact you to confirm your order details. If you do, please reply us as soon as possible for a faster shipment. Thanks!"

mam się spodziewac maila czy czegoś? jeśi tego nie potwierdzę to nie wyślą?
i btw zaznaczyłem dropshipping - to źle czy dobrze?

#kiciochpyta #pytanie
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@F4eddy: przyszła wersja chińska, więc bez tego brzydkiego światła z tyłu i bez miejsca na tablicy, więc najs bo mnie się to nie podobało XD
  • Odpowiedz
  • 0
@HaPPe Ty właśnie, mam cały kabel właśnie od kinecta ale na tej przejściówce mam napisane 10 A 250V a na moim kablu 2.5 A 250 V, wiesz może czy to bezpieczne?
  • Odpowiedz
@HaPPe: lepiej sobie zobacz ile amperów tam masz bo można ponoć spalić ładowarkę XD
zamówiłem za 20 ziko kabelek odpowiedni z allegro, więc o podmianę nie trzeba się martwić
  • Odpowiedz
@F4eddy: ja tam mam skonsultowane z ojcem i wszystko jest cacy, ładowarka jest max 2 ampery a przejściówkę mam 10A. #!$%@? bo #!$%@?, ale później po prostu przerobię te kabel na europe.
  • Odpowiedz
@F4eddy: radzę od razu kupić, montaż nie jest skomplikowany a nie chodzi tylko o złamanie błotnikaa o przetarcie kabla od lampki. ja jutro będę montował.
  • Odpowiedz