Wpis z mikrobloga

18 sierpnia na konsolach pojawi się Pathfinder: Kingmaker - Definitive Edition, wprowadzając m.in. turową walkę.Ta pojawi się również w patchu na pecetach, ale według komentarzy ludzi, co mają przegrane około 2000 godzin w tę grę i testują tury, AI wrogów działa jak w RTwP, czyli kompletnie nie nadaje się do turowej walki, głównie grupując się i czekając na wyłapanie jakimś AoE od drużyny.

Niedawno skończyłem kampanię fabularną i napisałem obszerną analizę gry. Część poświęcona zarządzaniu królestwem może służyć za poradnik, bo tłumaczę, jak działa cały system.

tl'dr


#crpg #rpg #pathfinder #gry #dnd #dungeonsanddragons
S.....n - 18 sierpnia na konsolach pojawi się Pathfinder: Kingmaker - Definitive Edit...

źródło: comment_1596226008mbPcHx6aRaOLBuxwUOJShc.jpg

Pobierz
  • 6
@Silvaren: Bleee, wydaliby lokalizacje to może bym wrócił do gry, fabuła jakaś drętwa i jeszcze wszystko po angielsku. Mechaniki to zupełnie nie załapałem, bynajmniej na początku po tych kilku godzinach które grałem.
@albertbranka: Nie ma szans na lokalizację. Jest na to za późno. Ci co chcieli zagrać już kupili. Ci co się zastanawiali, kupili klucze z bundle'a po 20 zł. Dodanie teraz polskiego języka miałoby sens tylko po to, by zwiększyć sprzedaż w naszym kraju, a wątpię, by u nas sprzedali do tej pory chociaż 1000 kopii m.in. przez brak języka, a potencjalnych nowych nabywców byłoby pewnie zbyt mało, by lokalizacja się zwróciła.
Podobało mi się przez kilka godzin, ale późniejsze etapy mają wyraźny spadek jakości. Za duże ambicje. Mogli by to spokojnie rozbić na 2 gry.