Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #cpn #czujedobrzeczlowiek
  Też tak macie, że uwielbiacie przebywać w nocy na stacji paliw, zwłaszcza będąc w dłuższej trasie poruszając się np. po autostradzie?
  Do tego dodajcie sobie ciepłą noc, zapach lata, w lewej dłoni kawka, w prawej hot-dog, ludzie z różnych zakątków Polski i wy nabierający energii przed wyruszeniem w dalszą drogę.
  Jak o tym myślę, to czuję błogość (。◕‿‿◕。)
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Pierwszy raz w życiu dzwoniłem na policję w sprawie awantury domowej u sąsiadów klatka obok. Dziewczyna(ogólnie młoda max 23l) płakała, szlochała, raz na jakiś czas krzyknęła Ała, prosiła żeby jej konkubent się uspokoił ale nic typ darł się na nią i rzucał rzeczami a ona wyła i mówiła jutro wyjadę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wiec stwierdziłem ze chuj koniec szybki szlug upewnienie się które mieszkanie i telefon na 112. Policja pojawiła się chyba szybciej niż w 5min. Przez chwile było coś jeszcze słychać ale radiowóz stał ze 20min i od momentu odjazdu cisza jak makiem zasiał. pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  Jak to jest, rodzącej żonie należy się pierścionek z okazji „wyprodukowania” wspólnego potomka? Mi nikt nic nie dał za zapłodnienie. Siostra ma racje, czy wysłać p0lke na drzewo z tymi pomysłami?
  #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (106)