Wpis z mikrobloga

Ej, wykopki, trochę lurkuję tutaj od pewnego czasu i naszła mnie taka myśl. Chciałem was spytać, jacy politycy wzbudzają u was sympatię, nie wykrzywia wam się twarz jak słyszycie ich nazwisko, którzy wam wydają się git i spoko? Może szanujecie kogoś z partii opozycyjnych do waszej? Rozpatrujemy polityków jednostkowo a nie całe ugrupowania. Podawajcie przynajmniej paru, a nie: "Krzysiu Bosak hehe"

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 4
@pytajek: partyjnie mi obcy:

Aleksander Kwaśniewski - niesamowita przemiana czlowieka, z prezydenta ktory dawal w palnik i gibal sie na uroczystosciach bełkoczac, "ewoluował" na czlowieka, ktorego wywiady i opinie slucha sie z zaciekawieniem, i zazwyczaj "mądrze gada" :)

Radosław Sikorski - za jego trafne, merytoryczne, i bardzo ciekawe analizy, nawet na tasmach sowy jego wypowiedzi o sytuacji w Turcji itp pokazuja go jako jednego z najinteligentniejszych politykow w tym smutnym kraju,
@pytajek: Partyjnie mi obcy:

Misiek Kamiński - co ja poradzę, lubię drania. Inteligentny i dowcipny.

Z okolic PiS (zadziwię was): Anna Sobecka. Wariatka, fundamentalistka katolicka i herod-baba, ale jakaś taka autentyczna w tym wszystkim. I potrafiła się postawić swoim gdy było trzeba.
@pytajek Rafał Grupiński gość gadający logicznie i kulturalnie. Nie spodziewasz się że wyzwie kogoś od żydokomuny. Dariusz Joński, w miarę normalny gość a od kiedy przeszedł do platformy to jeszcze bardziej się ogarnął. Ostatnio jeździ ze Szczerbą rydwanem #!$%@? po pisowskich kumplach od maseczek. Andrzej Rozenek, mimo że z gościem mi nie po drodze w poglądach, bo jest czerwony jak cegła, ma szacunek do rozmówcy i mówi zgodnie z poglądami nawet jak
@pytajek: Ciekawy temat, ale data publikacji zła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spoza partii, na które głosuje:

Radosław Sikorski (PO) - absolutnie nie zgadzam się z jego poglądami, pewnie gdybym był posłem jechałbym go z mównicy, do tego cham. Mimo wszystko uważam go jednak za kompetentnego, skutecznego i charyzmatycznego polityka, który pod względem dyplomatycznych umiejętności reprezentuje wysoki poziom.

Barbara Nowacka (iPl)- dziwi mnie, że wybrała drogę bycia przystawką